Brněnské skutečnosti

12. června 2017 v 16:28 |  Převzato odjinud
"Je mi opravdu líto všech mých brněnských kamarádů. Musí totiž žít ve městě, kterému vládnou idiotští gauneři. Pořádat Pouť smíření (rozuměj smíření mezi Čechy a Němci) a jako symbol si k tomu přivézt růžový ruský tank, to opravdu může vymyslet jenom bezmezný debil. Primitiv, kterému unikají historické souvislosti," řekl bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek
Celý příspěvek Petra Štěpánka:
Je mi opravdu líto všech mých brněnských kamarádů. Musí totiž žít ve městě, kterému vládnou idiotští gauneři. Pořádat Pouť smíření (rozuměj smíření mezi Čechy a Němci) a jako symbol si k tomu přivézt růžový ruský tank, to opravdu může vymyslet jenom bezmezný debil. Primitiv, kterému unikají historické souvislosti.
Co se týká samotné pouti. Žádná pouť smíření to není, je to jednostranná kapitulace. Ovšem do rukou poražených. Prostě logický nesmysl. Nejlépe to pojmenoval Vlasta Vlastimil Sehnal: "Čekám na to, až půjde několik desítek potomků Sudetských Němců Pouť smíření od Pohořelic ke Kounicovým kolejím, kam se po mnoho roků chodili bavit jejich prarodiče popravami českých spoluobčanů a našich vlastenců! Potom může dojít ke smíření!"
K růžovému tanku. Lze mít pochopení pro jeho přemalování v roce 1990. Odpor či nechuť ke všemu sovětskému či ruskému byla po 20 letech okupace oprávněná. V čase, kdy jsme se chtěli zbavit okupačních vojsk, to byl docela vtipný hepenink. Ať už ten první (Černý a spol.) nebo ten druhý (poslanci Federálního shromáždění). Ovšem přivézt růžový tank do Brna v roce 2017 v souvislosti s pochybnou Poutí smíření, je opravdu na přesdržku. Nořit se do německé řiti a urážet přitom city potomků těch, kteří při našem osvobození položili své životy, je vrcholná přehlídka nevkusu. Na brněnské radnici dnes vládnou šmejdi, kteří si nevidí ani na špičku nosu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama