Glosy 10.6.2017

14. června 2017 v 17:58 |  Glosy


Zatímco dobroserská mašinérie od celebrit po novináře vyjadřuje svůj šok, soustrast a semknutost, zatímco obyčejní chlápci v igelitových oblecích a nejspíš opravdu v šoku kousek po kousku sbírali do pytlíků co zbylo z něčích dětí po útoku islamistů v Manchestru, tak EU konečně jedná rázně a takto zareagovala na krvavý sebevražedný útok v Británii: Evropská unie zavádí zákon, co má přísně trestat "nenávistné příspěvky" na sociálních sítích.

Už se jistě cítíte bezpečněji?????

---------------------------------------------------------------------------------------------
Jak to bude probíhat v praxi, o tom už se mohla přesvědčit britská komentátorka Katie Hopkins,která na twitteru mluvila v souvislosti o 22 mrtvých v Manchesteru o potřebě "a final solution", tedy konečného řešení. A zatímco v Británii panuje nejvyšší bezpečnostní opatření s maximálním rizikem útoku a armáda je v ulicích, metropolitní policie vydává prohlášení, že už se twitterem milé Katie zabývají. Více ZDE. Já vážně pochybuju, že měla na mysli etnické vraždy, jak ji obvinila justice ale konečné řešení s radikálními islamisty.

Když říkáte nahlas to co si myslí většina, tak vás obviní.
-------------------------------------------------------------------

V reakci na 22 zmasakrovaných dětí, co se neprovinily ničím, než že si chtěli poslechnout jeden koncert, tak to se od Merkel dozvídáme, jak nás to posílilo. Nelegální migraci opěvující média, nás vyzývají, že to nejlepší, co můžeme v reakci na masakr udělat, je chovat se, jako by se vůbec nic nestalo a semknout se.

Nevím, třeba aspoň zakázat koncerty, co?
---------------------------------------------------------------------------------------

Zatímco neposlušným státům V4 vyhrožují soudem pokud si nevezmou k sobě migranty, o kterých "velký politik" Schulz prohlásil že mají cenu zlata, tak leckde už si s tím pokladem neví rady. Po Itálii přichází s akcí vyvlastňování prázdných bytů také v Německu.

Bože, jakou já jsem míval radost když Česko se stalo členem EU. To bylo vrácení se k Západu. Dnes EU mašíruje opačným směrem.

--------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama