Glosy 11.6.2017

14. června 2017 v 18:15 |  Glosy
Po církevních restitucích se chystá další mega tunel v historii: Česká republika má ohromné zásoby lithia , například by šlo naráz splatit státní dluh z jeho těžby ale místo toho vláda jen přihlíží plánům na vytunelování zásob! Ze 3 bilionů korun zisku nemá profitovat národ, ale jen lidé jako Karel Janeček, Madla Albright a další miliardáři

Naše slavné strany - budou se štěkat mezi sebou a na republiku jako náš domov se opět vyserou
----------------------------------------------------------------------------------------


A teď budu citovatJana Piňose z Respektu:,,Myslím, že uprchlíkům je třeba vyjít vstříc. Nemáme se křečovitě bránit nějakými ploty, protože ploty jsou pouze iluzí. Lepší je vyjít změnám vstříc, jejichž jsme součástí. Čím víc se budeme křečovitě držet našich hodnot a našeho životního stylu, tím to bude horší."
Takže pan Piňos vlastně říká (a mnoho dalších sluníček taky), že se máme nechat islamizovat a v podstatě vyhladit naši kulturu! Tito lidé schvalují desintegraci naší kultury, národního cítění, náboženství, tudíž schvalují genocidu. Což je trestným činem.

Vyzývám státní zastupitelství aby začalo jednat
-------------------------------------------------------------------------------------


Romské děti diskriminuji nejvíc jejich rodiče. Neposílají je do školy, nerozšiřují jim obzory, k ničemu je nevedou a svým stylem života jim jdou špatným příkladem. Rodiče ty děti k ničemu nevedou a pak se hrozně diví, že jsou na okraji společnosti. Naše společnost je naučila, že stačí nic neumět a natahovat ruku a všechno od státu dostanou. Ani 600let pobytu v civilizovaném prostoru nestačilo na to, aby toto etnikum splynulo s majoritní společností. Není tady něco divného?
.
Pravda, ale žádný skutek k nápravě
-----------------------------------------------------------------------------------
Ministerstvo kultury neplní Programové prohlášení vlády. Přestože Bohuslav Sobotka pokládá zákon o veřejnoprávní instituci v kultuře za jednu z vládních priorit, Daniel Herman se jej neobtěžoval ani předložit.
Zákon o veřejnoprávní instituci chybí a je zcela zřejmé, že v tomto volebním období schválen nebude - napsala tisková mluvčí ministerstva kultury Simona Cigánková na dotaz Deníku Referendum, proč rezort v čele s Danielem Hermanem neplní své úkoly.

Asi se zase zabývá nějakým svým strejčkem a na vládní úkoly kašle nebo nestačí


----------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama