Glosy 15.6.2017

16. června 2017 v 11:09 |  Glosy
Vláda ve středu 14. června 2017aktualizovala svou surovinovou strategii. Do budoucna v ní počítá se strategickým významem lithia s masovým využitím pro stále výkonnější baterie rozmáhajících se elektromobilů. Koncepce pravděpodobně souvisí s masivními nalezišti tohoto cenného kovu na Cínovci i v dalších lokalitách Krušných hor. Těžbě v oblasti je aktuálně nejblíže miliardář Karel Janeček se svou Cínoveckou deponií.

Další krádež narodního bohatství za bílého dne. Proč nebude těžit a bohatnout stát a tím i mi všichni?
………………………………………………………

Svou nespokojenost s fungováním policistů vyjádřilo přes 60 procent respondentů. Opačný pohled měla jen necelá třetina (27 procent). Stejně tragicky se Pražané vyjádřili k otázce, která se zabývala důvěryhodností městské policie. O tom, že důvěryhodná není, je přesvědčeno hned 58 procent dotázaných. Podobně vysoké číslo oslovených se shodlo také na tom, že nemá důvěru ani v jednotlivé příslušníky městské policie Praha.
Souhlasím. Zvláště když si vzpomenu na ty dvě policejní fifleny, zřejmě na pochůzce, které se mezi sebou živě bavili a bez povšimnutí minuly slepého chodce, který potřeboval přejít rušnou ulici.
…………………………………………………………….

15. 6. 2017 Švédská policie opět rozšiřuje o další lokality dlouhý seznam no-go zón, byť se úřady tomuto nepříliš lichotivému pojmenování vehementně brání. V každém případě se mohou Švédové cítit zase o něco méně bezpečně. Kombinace kriminality, nezaměstnanosti a migračních kořenů dělá své.

Multikulty zničí evropský kulturní prostor
………………………………………………………………
Respektuji rozhodnutí každého, kdo se rozhodne držet půst. Ať už je to z důvodu víry, životního stylu nebo jiného přesvědčení. Ale nerozumím a nikdy nebudu souhlasit s tím, že se kvůli tomu mají měnit pravidla nebo způsob života nás, co půst zrovna dodržovat nechceme.Prý se dokonce ve Švédsku politici napříč politickým spektrem shodli, že ramadán je novou švédskou tradicí. Tak pokud se tomu někde říká "nová tradice", já tomu říkám podvolování se. Evropo vzpamatuj se.
Bezbřehá demokracie a falešný humanismus - nástroje likvidace evropské kultury


…………………………………………………………………………………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama