Glosy 20.6.2017

21. června 2017 v 15:31

No, a jako na zavolanou přichází čerstvá ilustrace úrovně křesťanských politiků. Na Zemanovo varování, že muslimové tu jednou zavedou islámské právo šaría, reagoval předseda našich lidovců úžasným protiargumentem: v našem senátu prý sedí jeden Syřan, který šaríu neprosazuje. K takovým myšlenkovým výšinám se dnes dokážou jinak inteligentní lidé vzepnout, když jde o povinnou obhajobu ideologického lhaní.

Na pohled vypadá ten Bělobrádek inteligentně

…………………………………………………………………
Zachyceno jako výzva islámského státu :"Ó, muslimové. Když se tví bratři mstili křižáckým národům za masakry, kterých se dopustili na muslimech, byli na místě zastřeleni britskou policií. Jak to, že policie nikdy nezastřelí kaafiry (nevěřící)? Muslimové, musíte se probudit, válka začíná i na vašich ulicích a před vašimi vlastními modlitebnami. Vaši staří mohou být zabiti, vaše sestry mohou být napadeny."

Zdroj: https://globe24.cz/svet/34156-dalsi-utoky-is-se-blizi-uz-ve-stredu-muze-prijit-krveproliti-varuji-urady

A Evropská komise nabádá: podporujte multikulti, islám je neškodné náboženství
……………………………………………………………………

BRNO | Se závažným zjištěním přišla redakce serveru Českého portálu euRABIA.cz. Na brněnské Fakultně výtvarných umění probíhá výstava o udavačství. Za Vaše peníze se v rámci "studií" vysoké školy tito dobroserové a sluníčkáři válí a navíc udávájí na předem připravených formulářích kritiky islamizace v České republice…
Jestli je to pravda- tak jsem pro zavření fakulty nebo alespoň vyloučení autorů akce ze studia. Dobroserové se zřejmě množí i u nás.
………………………………………………………………….

V roce 2008 prezident Václav Klaus udělil milost muži souzenému mimo jiné za zpronevěru a podvod. Hrozilo mu 12 let. Jeho duševní nemoc mu ale (podle Klause) neumožňovala pochopit soudní spor. Omilostněný Zdeněk Kratochvíl je ovšem majitelem úspěšné přepravní firmy a Institutu Václava Klause posílá ročně milionové dary.
V této "demokracii" je možné úplně všechno a nikdo se nestydí . Hajzl s penězi má vždycky navrch aneb není nad rozumnou domluvu. Tím ovšem nemyslím pana presidenta ani pana Kratochvíla
…………………………………………………………………………………..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama