Glosy 22.6.2017

22. června 2017 v 17:59 |  Glosy

Petr Štěpánek: Česká televize to už je jen dokonalé zoufalství. ČT 1 - tedy něco jako výkladní skříň televize veřejné služby (hahaha), respektive první program - dává v HLAVNÍM vysílacím čase normalizační sračku Malý pitaval z velkého města, pro jistotu hned dva díly za sebou. Následuje Columbo z roku 1973 (!!!) a Taggart z roku 1985 (!!!). Na tohle ti šmejdi vybírají povinné výpalné v podobě televizních poplatků a generální ředitel Petr Dvořák kasíruje od Rady České televize statisícové odměny. Co s tím? Nakopat je do prdele úplně všechny! Bez milosti!

Nejen nakopat ale také vykopat z Kavčích hor

………………………………………………………

Petr Štěpánek: Kdybychom žili v normální zemi, byl by ten rozhovor s Vladimirem Putinem úplně normální, tuctová, banální věc. Prostě rozhovor s prezidentem jedné velké země. Nic víc, nic míň. Jenže my už opět žijeme v totalitě, takže to normální věc zdaleka není. Ta totalita není stejná jako za Husákových či Jakešových dob, ale totalita to už zase je.

Hledejte 10 rozdílů mezi těmi totalitami ale nesnažte se to druhou obhajovat- at´ nejste pro smích

………………………………………………………

Nadační fond proti korupci získal od krajských a vrchních soudů a státních zastupitelství usnesení týkající se aboliční části amnestie Václava Klause. Z nich plyne, že osoby, jejichž stíhání bylo na základě této amnestie zastaveno, měly způsobit celkovou škodu ve výši nejméně 18,6 miliard korun. K další škodě ve výši nejméně 3,4 miliardy korun již nedošlo. Poškodit měly přes 90 tisíc fyzických a stovky právnických osob.
Klaus vyslal lidem zprávu, že se zločin vyplácí . A za to by potřeboval……..(doplňte si sami)


…………………………………………………….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama