Glosy 25. 5. 2017

12. června 2017 v 16:52 |  Glosy
Andrej Babiš se vtíral kavárně a ponižoval se před neomarxistickými aktivisty, jak jen mohl. Bez mrknutí oka jim přidělovat státní dotace na naprosto nesmyslné projekty, osobně navštívil Kliniku, a pravidelně chválil pronikavé myšlenky stoupenců Žít Brno.Pražskou primátorkou udělal profiaktivistku, a držel ji navzdory tomu, že ta slepice dělá neustálou ostudu a dnes se jí směje snad už celá republika.
Co za to dostal? Kavárna se otočila proti němu. Celý ten aparát, který pomáhal financovat a kterému pomáhal růst, mu teď jde po krku a svolává protestní manifestace.
Je těžké odpustit si škodolibou radost. Patří mu to.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starší bílá žena šla poprosit černé účastníky bazénové párty, aby ztlumili hlasitou hudbu. To se jí stalo málem osudným. Podle MTONews žena "utrpěla vážné poranění hlavy" a téměř se utopila.Byla "převezena do nemocnice a nyní je její stav stabilizovaný". Celou událost přešla média hlavní stoky mlčením.
Podívejte se, co se stalo: https://youtu.be/ZaitnYArXvE
Nebudte rasisti, třeba se Vám to nestane.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Představitelé Evropské unie a NATO ve svých prvních reakcích na noční útok v Manchesteru zdůraznili trvající odhodlání bojovat s terorismem. Generální tajemník Severoatlantické alianceJens Stoltenbergčin označil za barbarský, předseda Evropské komiseJean-Claude Junckerza hanebný.

A zase jen kecy a kecy. Kdy už tito pánové pochopí, že kecy jen nestačí? Asi je třeba je vyhodit a nahradit myslícími lidmi. Za každý atentát nebo protizákonnou akci doživotí (nikoliv smrt - muslim si myslí , že ho v ráji čeká 70 panen) a navíc vzít příbuzné i známé a exportovat je zpátky do zemích původu - to by na ně asi platilo.
--------------------------------------------------------------------------------

Uctívat český odboj a zároveň prodávat hrnečky s portrétem Hitlera se zdá být neslučitelné. Ne tak ale v nakladatelství Naše vojsko. Jeho ředitel Emerich Drtina totiž na e-shopu nabízí dlouhodobě předměty s nacistickou tematikou. Nyní ale vyšlo najevo, že je sám členem Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS), který sdružuje účastníky odboje za druhé světové války a jejich rodinné příslušníky.


Výhody bezbřehé demokracie. Za prachy všechno dovoleno. Chce se z toho "blejt".


----------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama