Glosy 26.6.2017

26. června 2017 v 13:00 |  Glosy
Na pražských kolejích Volha mají studenti zablokovaný přístup k serveru Aeronet. Správa kolejí spolupracuje se soudružkou Romancovovou. Co k tomu dodat? I komunisté rušili Svobodnou Evropu. Co se vlastně změnilo? Proč jsme vlastně zvonili klíči? Pamatujete si to ještě někdo? Nebylo to náhodou kvůli cenzuře a totalitě? Co se vlastně změnilo? Historie se stále a stále v mnohém opakuje... Kde máme ty klíče?

Kde končí demokracie a začíná totalita. Hádejte -můžete 2x
---------------------------------------------------------------------------

Migranti z Německa jezdí každoročně na dovolenou do své vlasti. Proč se vrací do války? Proč mají dovolenou, když nepracují? Něco mi tu nehraje...Už jsme si zvykli, že ubožáci z války jsou čistí a luxusně oblečení s nejmoderněšími mobily, že zapalují policejní auta, že na hřbitově znásilní stařenku, že v kostele podřežou faráře, protože jim to poručí Imám, že v bazénu znásilní malého chlapce, že autem najíždí každý týden do davu...

Na co si ještě budeme muset zvykat, pane kníže a ostatní politici? Nebo si konečně Evropa přestane nechat kálet na hlavu?
----------------------------------------------------------------------------

Itálie opět ustupuje muslimům! Jedna italská škola po nátlaku malé skupiny místních muslimů zakázala dětem svačiny s mortadellou (uzenina). Vedeni školy tak kvůli malé hrstce muslimů nařídilo změnu jídelničku všem studentům - odhadem přes 400 lidí! Muslim je prostě víc než Evropan, i když je Evropanů více.

Už jen zbývá začít se 5x denně modlit k Aláhovi nebo nakopat evropské sluníčkáře konečně do prdele
-------------------------------------------------------------------------

V souvislosti s těžbou lithia: "Strategické suroviny, ale také další strategická odvětví, jako jsou distribuce energie, voda, vodovody a kanalizace či telekomunikační síť, musejí být pod kontrolou a v majetku státu. Stát jednak musí tyto přirozené monopoly chránit, protože v případě bezpečnostní krize jsou voda, energie nebo telekomunikace přímo rozhodující o přežití, a také výtěžek z těchto přirozených státních monopolů nepatří do rukou cizím firmám, ale měly by z něj mít užitek čeští občané. O tom, jakou cestou se budeme ubírat, rozhodnou občané v říjnových parlamentních volbách," uvedl předseda SPD a poslanec TomioOkamura.

Oproti jiným politikům (mlžení, neurčité řeči, přímá podpora soukromých těžařů) celkem jasně formulováno- uvidíme co občané
-------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama