Glosy 30.6.2017

30. června 2017 v 14:28 |  Glosy

Paní bývalá ministryně (paní Valachová) podle mého názoru v podstatě nic dobrého českému školství nepřinesla. Jediným hmatatelným pozitivním důsledkem jejího působení je nepatrné zvýšení platů. Považujete snad zrušení speciálních škol, které obdivovali odborníci z celého světa, a jejich nahrazení inkluzí za přínos našemu školskému zřízení? V souvislosti s paní Valachovou vzpomínám na natáčení pořadu Máte slovo, kterého jsem se zúčastnil také s ředitelem Miroslavem Korandou, jenž byl odvolán z funkce ředitele základní školy v Praze za pohlavek žákovi. Kateřina Valachová si patrně z důvodu vlastní argumentační indispozice přivedla do studia skupinku "fanoušků", kteří na povel nejmenovaného novináře: "Když Katka mluví, všichni tleskáme," zajišťovali bývalé ministryni podporu. Zvláště ta inkluze - to je věc.
Kdysi jsme o jiné ministryni říkali " S krávou v čele do prdele". Tak já nevím…..

--------------------------------------------------------
Nevládní organizace pašují tisíce Afričanů do Evropy (VIDEO)
Celá armáda lodí různých nevládních organizací (NGO) pendluje sem a tam mezi libyjským pobřežím a Sicílií. Převážející lodě nevládních organizací čekají ve vzdálenosti pár mil od libyjského pobřeží, mimo hranice námořní zóny pod kontrolou Libye. Plavby těchto lodí byly nyní zdokumentovány při několika příležitostech a to od roku 2015. Migranti jsou téměř výlučně Afričani. Převozní lodě jsou převážně evropské.

Vida jak jsou ty nevládní a neziskové užitečné - vypráskal bych je všechny
----------------------------------------------------------

Vznikla aplikace No-Go Zone, která upozorňuje lidi v Paříži na to, že vcházejí do tzv. no-go zóny nebo že se vyskytují na místě, kde jim hrozí sexuální obtěžování. Aplikace umožňuje uživatelům ohlašovat napadení, krádeže, sexuální obtěžování a "neslušné chování" v hlavním francouzském městě.Jeden z uživatelů aplikace napsal: "Je to nepostradatelná aplikace pro každého, kdo si myslí, že kulturní obohacování' ze strany cizinců není v souladu s naším způsobem života."Dnes už francouzské úřady registrují 751 "citlivých městských oblastí" v celé zemi.
---------------------------------------------------------------

Syrský kadeřník, který byl považován za zářný příklad úspěšné integrace v Braniborsku napadl ve středu večer svou šéfovou nožem a vážně ji zranil na krku.

Tady se ta integrace moc nepovedla

-------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama