Červenec 2017

Glosy 29.7.2017

29. července 2017 v 10:59 Glosy
Romské děti se ve vzdělávání často setkávají se segregací. V posledním školním roce tvořily zhruba čtyři procenta žáků v ČR, v takzvaných zvláštních školách ale jejich podíl činil skoro 15 procent. Téměř čtvrtina romských chlapců a děvčat také chodila do základní školy, kde většinu jejich spolužáků představovali Romové. Uvádí to zpráva o stavu romské menšiny v ČR za rok 2016, jejíž projednávání měla dnes ve svém programu vláda.

A kde je řečeno, že většina rodičů romských žáků toleruje špatnou docházku do školy, využívá své děti k nezákonným činnostem místo toho, aby se věnovali jejich vzdělání.
Kde je řečeno ,že za tento stav si mohou Romové sami. Když se řekne A má se říct i B.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Atény - Na řeckém ostrově Lesbos vypukly masivní nepokoje. Desítky migrantů se brání deportaci a podpalují vše, co jim přijde do cesty. Vzniklé požáry byly podle tamních médií tak silné, že je musela hasit letadla. Za výtržnostmi stojí podle řeckých televizí skupina nejméně sta mladých migrantů z Afriky. Ti podpálili stany, kontejnery s komunálním odpadem a také nejméně jeden obytný kontejner. Výtržníci ale nezůstali pouze u ohně. Házeli také kameny na zasahujících policisty a hasiče, kteří likvidovali vzniklé požáry.
Co se jim divíte. Očekávali tisíce euro, byt, stravu. možná i automobil a čekal je stanový tábor. Něco by se s tím mělo udělat.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Berlín - V ulicích Schorndorfu došlo k nepokojům a sexuálnímu napadení na pouličním festivalu. Bádensko-Wüttembersko je z tohoto násilí v šoku. V neděli večer byli hosté a policisté napadeni přibližně tisícovkou mladých lidí. Podle policie navíc uprchlíci osahávali dvě ženy.
Asi zase nějaká falešná informace. Podle frau Merkem je přeci všechno v pořádku
--------------------------------------------------------------------------------------------
Hamburk - Po útoku nožem v jednom ze supermarketů v Německu zemřel jeden člověk. Informuje o tom server BBC. Pachatele policie zadržela během půl hodiny, informoval bulvární deník Bild. Podle médií byl pachatelem mladý radikál, který do země přišel jako uprchlík.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/196629-v-hamburku-vrazdil-palestinec-do-zeme-prisel-jako-uprchlik-a-byl-napojeny-na-radikaly-pisi-media/

Všechno to jsou jen výjimky a frustrovaní jedinci. Hergot - je jich ale nějak moc, nemyslíte?

Glosy 22. 7. 2017

22. července 2017 v 10:59 Glosy

Polská vládní strana Právo a spravedlnost prosadila kontroverzní reformu Nejvyššího soudu.Nejvyšší představitelé české justice a Anna Šabatová vydali společné prohlášení, v němž důrazně varovali před oslabováním demokracie v Polsku.
Advokát Aleš Rozehnal však v komentáři pro server Hlídací pes.org tvrdí, že i po reformě bude polská justice nezávislejší, než ta česká, protože o jmenování soudců mají napříště rozhodovat polští politici, ale spolu s nimi i soudci a to je něco, o čem si čeští soudci mohou nechat jen zdát. České soudce jmenuje prezident republiky, přičemž vychází z návrhů ministra spravedlnosti, které prošly vládou.
Než tedy budou Češi někoho kritizovat, měli by si zamést před vlastním prahem.Nevýkonností a nepředvídatelností( rozhodování bez souladu se zákonem) rozsudků je česká justice na předním místě ve světě

--------------------------------------------------------------------------------------------

Imigrant několik hodin znásilňoval a mlátil Němku v sedmém měsíci těhotenství. Má stresovou poruchu z Libye, hájil ho u soudu znalec.

V rámci ozdravění společnosti je třeba znalce poslat do vězení mezi buzeranty. Možná by mu to začalo myslet normálně

---------------------------------------------------------------------------------------

Porodnost muslimské komunity ve Francii je dvakrát, třikrát až šestkrát vyšší než průměrná porodnost většinové francouzské populace. V současnosti nikdo neví, kolik muslimů ve Francii žije. Zákon Francouzské republiky totiž evidování náboženských údajů zakazuje. Podle nejstřízlivějších odhadů ale muslimská populace během následujících dvou dekád naroste o 75 procent. Muslimští věřící jsou velmi dobře seznámeni se svou aktuální mírou porodnosti a to tak, že ji nazývají "Velkým nahrazením". Říkají velmi klidným hlasem - jednoho dne, tohle všechno bude naše a Francie se stane muslimskou zemí, kde režim nechá zbořit křesťanské kostely a islám bude povinné náboženství

A pojede to dál - Německo, Belgie, Nizozemsko. A ze sluníčkářů se stanou otroci muslimů - to budou ale čumět, co si zavařili. Bože jak je Evropa blbá

--------------------------------------------------------------------

Zákon o kultuře, zákon o veřejnoprávní instituci v kultuře, nový památkový zákon či zákon o státním fondu kultury sliboval prosadit v tomto volebním období ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Bohužel však ani jeden z těchto zákonů nebyl ministr za dobu svého působení ve funkci schopen dotáhnout v rámci legislativního procesu do konce.

Je naprosto patrné, že pan ministr Herman ve své roli naprosto selhal a jeho přínos pro českou kulturu je naprosto nulový. Ale čachrovat se strýčkem umí.


--------------------------------------------------------------------------

Glosy 20.7.2017

21. července 2017 v 17:57 Glosy
Známá americká tisková agentura Associated Press vydala příručku (Stylebook) pro novináře na rok 2017. Uvádí v ní mj. řadu pojmů, které se nesmějí a mají používat. Zaměstnanci agentury nemají slova "terorista" a "islamista". Podle příručky se mají nahradit pojmy "militant (bojovník), osamělý vlk nebo útočníci".Imigranti či uprchlíci se mají označovat jako "lidé usilující o vstup do Evropy". Nepřijatelné je prý psát o "ilegálních imigrantech" a "neregistrovaných".

Změnou slovníku chtějí změnit fakta - zoufalci -neuvěřitelné multikulty
-----------------------------------------------------------------------------------

Sluníčkáři pálí knihy jako hitlerovci!

Knihovna v městě Bortryka spálila knihy, jejichž obsah byl údajně neslučitelný s multikulturní politikou města.Známý švédský investigativní novinář Janne Josefsson uvedl, že knihovna v městě Bortryka ve jménu politické korektnosti vyhazuje a pálí knihy Astrid Lindgrenové.Josefsson v rádiu prohlásil, že ničeny jsou staré výtisky o příbězích Pipi Dlouhé punčochy. Důvodem má být to, že prý obsahují urážlivé a zastaralé slovní obraty, které mohou být vnímány jako rasistické.Původní vydání knihy Pipi Dlouhá punčocha v Tichomoří muselo shořet, protože mj. obsahuje označení "Černošský král". Tato kniha bude nahrazena novým vydáním, kde jsou tato slova nahrazena na "Král Tichomoří".

Nakonec budou chtít zakázat toaletní papír a budou chtít abychom si zadek vytírali rukou (jak je zvykem v muslimských zemích)
------------------------------------------------------------------------------
Na Moravském náměstí v Brně v současné době vystavuje společnost Mototechna, jež patří do sítě AAA Auto. Lidé se tak musí proplétat místo v zeleni mezi ojetými automobily. Společnost je tu nabízí k prodeji. A to zčásti i ve středu konstrukce repliky Německého domu. Ten byl součástí festivalu Meeting Brno. Akce se přitom nazývá vzletně - Letní výstava aut, příští týden se přesune na náměstí Svobody a následně se opět vrátí na Moravské náměstí. Akce vznikla na základě směnného obchodu mezi firmou a Brnem, kdy Mototechna v minulosti finančně přispěla na stavbu ocelové konstrukce Německého domu. Nyní si tak mohla v prostorách náměstí udělat reklamu a postavit mobilní autobazar.
V Brně a v Rusku je možné všechno - dík pane Hollane - doufáme , že Vás voliči hodí přes palubu


----------------------------------------------------------------------------

Glosy 7.7.2017

15. července 2017 v 11:28 Glosy
Papež František zaslal 14. června2017 poselství přes agenturu ANSA s nadpisem "Pomáhat migrantům je základní evropskou hodnotou: papež František".
Jak bezbřehý a nekritický humanismus vede ke zkáze evropské kultury. Bacha na fráterníky.

--------------------------------------------------------------------------------
Mládežnickému hnutí Generation Identity se podařilo nashromáždit dostatek financí pro odstartování první mise. Jejím cílem bude monitoring činnosti neziskových organizací ve Středozemním moři a vracení uprchlíků zpět k libyjským břehům. Zatímco lodě desítek neziskových organizací vozí uprchlíky k evropským břehům, hnutí Generation Identity se chystá v rámci svého projektu "Defend Europe" (Braňte Evropu, pozn. redakce) na jiný úkol. Mladí Evropané sdružení v tomto hnutí se staví proti liberální přistěhovalecké politice a obviňují politické elity z nečinnosti a neschopnosti. Zároveň hodlá hnutí Generation Identity zasahovat v případě, že se stanou svědkem nezákonných praktik neziskovek či pašeráků.
Konečně první akce.
-------------------------------------------------------------------------------------

Víte, že:"Majitelem politicky korektního pražského akvaparku je politik a předseda prounijní a proimigrační strany ODA miliardář Sehnal, který kandiduje v těchto volbách do sněmovny. EU je podle něj úžasná, imigrace také.

Tak at´ víte koho nevolit.
-------------------------------------------------------------------------------------

Už zase se nesmí věci nazývat pravými jmény. Už zase se ostrakizují jedinci s odlišným názorem. Už zase si vytváříme vnějšího i vnitřního nepřítele. Už zase se systémem řízená propaganda šíří ve školních lavicích, v mainstramových médiích atd.Komunismus byl nahrazen diktátem multikulturalismu, genderu a politické korektnosti, kterou pokrokové novináři zcela mylně vydávají za "slušnost".
Komunistické úřady vystřídal Člověk v tísni, Sorosova Open Society Foundation, Evropská komise, Romea, think-tank Evropské hodnoty, Česká televize, Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám atd...A místo s revanšisty a přisluhovači kapitalismu se teď bojuje proti hate speech, xenofobii, homofobii, islamofobii. Už jenom schází převýchovné tábory, fronty na toaleťák a bude vymalováno...

Drsné ale………


----------------------------------------------------------------------------------

Glosy 1.7.2017

8. července 2017 v 16:41 Glosy
Dokument číslo 14335 s názvem "Migrace jako příležitost pro evropský rozvoj" (Migration as an opportunity for European development) prošel hlasováním na Radě Evropy. Návrh rezoluce předložil zpravodaj výboru pro migraci, uprchlíky a vysídlené osoby, italský politik Andrea Rigoni. Rigoniho zpráva napadá prý "běžný omyl" v tom, že migranti představují pro místní společenství hrozbu, a to ve smyslu, že nově příchozí seberou lidem pracovní místa a zároveň zneužívají sociálních dávek. Zpráva podle internetových stránek Rady Evropy na konkrétních příkladech demonstruje, jak migranti přispívají k ekonomickému růstu a vytváření národního bohatství.

Další blábol orgánů EU. Evropská unie zdárně řeže větev na které sedí. Nebo to chce jiné lidi do jejího čela?
………………………………………………………………….

S tím jak roste muslimská komunita v Rakousku a stává se druhou nejvlivnější náboženskou komunitou, tak přibývá i postupné proměňování rakouské společnosti. Například v městě Salzburg již děti nejí v mateřských školkách vepřové. Oficiálním důvodem je jejich "zdravá" výživa, ale neoficiálně se přiznává, že důvodem je snaha uzpůsobit se požadavkům muslimů. Co přijde příště? Nařídí rakouským ženám chodit zahalené jako muslimky, aby je náhodou někdo neznásilnil?O celém případů informuje rakouský deník krone.at
Kam to spěje Evropa? Necháme se i my buzerovat dobrosery muslimů?
-------------------------------------------------------------------------------

Tisková agentura Ritzau informuje:
Dánská státní pošta Postnord přestala v minulém týdnu doručovat zásilky do čtvrti Vollsmose v Odense. Čtvrť Vollsmose se nachází na okraji třetího největšího dánského města Odense a je známá vysokou mírou kriminality. Většinu obyvatel čtvrti tvoří muslimští imigranti a jejich potomci. "Došli jsme k závěru, že prioritou by pro nás měla být bezpečnost našich pracovníků, která je důležitější než značné nevýhody pro řadu našich zákazníků," uvedl Michael Frolich, vedoucí distribuce dánské pošty.
Kam to až musí dojít než se politici vzpamatují?
---------------------------------------------------------------------------------------


Švédsko dává novou identitu imigrantům, kteří se vrátili do země poté, co bojovali v řadách Islámského státu v Sýrii a Iráku. Mají být takto chráněni před veřejným "lynčem".
Oni jsou nepoučitelní

-----------------------------------------------------------------------------------