Glosy 1.7.2017

8. července 2017 v 16:41 |  Glosy
Dokument číslo 14335 s názvem "Migrace jako příležitost pro evropský rozvoj" (Migration as an opportunity for European development) prošel hlasováním na Radě Evropy. Návrh rezoluce předložil zpravodaj výboru pro migraci, uprchlíky a vysídlené osoby, italský politik Andrea Rigoni. Rigoniho zpráva napadá prý "běžný omyl" v tom, že migranti představují pro místní společenství hrozbu, a to ve smyslu, že nově příchozí seberou lidem pracovní místa a zároveň zneužívají sociálních dávek. Zpráva podle internetových stránek Rady Evropy na konkrétních příkladech demonstruje, jak migranti přispívají k ekonomickému růstu a vytváření národního bohatství.

Další blábol orgánů EU. Evropská unie zdárně řeže větev na které sedí. Nebo to chce jiné lidi do jejího čela?
………………………………………………………………….

S tím jak roste muslimská komunita v Rakousku a stává se druhou nejvlivnější náboženskou komunitou, tak přibývá i postupné proměňování rakouské společnosti. Například v městě Salzburg již děti nejí v mateřských školkách vepřové. Oficiálním důvodem je jejich "zdravá" výživa, ale neoficiálně se přiznává, že důvodem je snaha uzpůsobit se požadavkům muslimů. Co přijde příště? Nařídí rakouským ženám chodit zahalené jako muslimky, aby je náhodou někdo neznásilnil?O celém případů informuje rakouský deník krone.at
Kam to spěje Evropa? Necháme se i my buzerovat dobrosery muslimů?
-------------------------------------------------------------------------------

Tisková agentura Ritzau informuje:
Dánská státní pošta Postnord přestala v minulém týdnu doručovat zásilky do čtvrti Vollsmose v Odense. Čtvrť Vollsmose se nachází na okraji třetího největšího dánského města Odense a je známá vysokou mírou kriminality. Většinu obyvatel čtvrti tvoří muslimští imigranti a jejich potomci. "Došli jsme k závěru, že prioritou by pro nás měla být bezpečnost našich pracovníků, která je důležitější než značné nevýhody pro řadu našich zákazníků," uvedl Michael Frolich, vedoucí distribuce dánské pošty.
Kam to až musí dojít než se politici vzpamatují?
---------------------------------------------------------------------------------------


Švédsko dává novou identitu imigrantům, kteří se vrátili do země poté, co bojovali v řadách Islámského státu v Sýrii a Iráku. Mají být takto chráněni před veřejným "lynčem".
Oni jsou nepoučitelní

-----------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama