Glosy 22. 7. 2017

22. července 2017 v 10:59 |  Glosy

Polská vládní strana Právo a spravedlnost prosadila kontroverzní reformu Nejvyššího soudu.Nejvyšší představitelé české justice a Anna Šabatová vydali společné prohlášení, v němž důrazně varovali před oslabováním demokracie v Polsku.
Advokát Aleš Rozehnal však v komentáři pro server Hlídací pes.org tvrdí, že i po reformě bude polská justice nezávislejší, než ta česká, protože o jmenování soudců mají napříště rozhodovat polští politici, ale spolu s nimi i soudci a to je něco, o čem si čeští soudci mohou nechat jen zdát. České soudce jmenuje prezident republiky, přičemž vychází z návrhů ministra spravedlnosti, které prošly vládou.
Než tedy budou Češi někoho kritizovat, měli by si zamést před vlastním prahem.Nevýkonností a nepředvídatelností( rozhodování bez souladu se zákonem) rozsudků je česká justice na předním místě ve světě

--------------------------------------------------------------------------------------------

Imigrant několik hodin znásilňoval a mlátil Němku v sedmém měsíci těhotenství. Má stresovou poruchu z Libye, hájil ho u soudu znalec.

V rámci ozdravění společnosti je třeba znalce poslat do vězení mezi buzeranty. Možná by mu to začalo myslet normálně

---------------------------------------------------------------------------------------

Porodnost muslimské komunity ve Francii je dvakrát, třikrát až šestkrát vyšší než průměrná porodnost většinové francouzské populace. V současnosti nikdo neví, kolik muslimů ve Francii žije. Zákon Francouzské republiky totiž evidování náboženských údajů zakazuje. Podle nejstřízlivějších odhadů ale muslimská populace během následujících dvou dekád naroste o 75 procent. Muslimští věřící jsou velmi dobře seznámeni se svou aktuální mírou porodnosti a to tak, že ji nazývají "Velkým nahrazením". Říkají velmi klidným hlasem - jednoho dne, tohle všechno bude naše a Francie se stane muslimskou zemí, kde režim nechá zbořit křesťanské kostely a islám bude povinné náboženství

A pojede to dál - Německo, Belgie, Nizozemsko. A ze sluníčkářů se stanou otroci muslimů - to budou ale čumět, co si zavařili. Bože jak je Evropa blbá

--------------------------------------------------------------------

Zákon o kultuře, zákon o veřejnoprávní instituci v kultuře, nový památkový zákon či zákon o státním fondu kultury sliboval prosadit v tomto volebním období ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Bohužel však ani jeden z těchto zákonů nebyl ministr za dobu svého působení ve funkci schopen dotáhnout v rámci legislativního procesu do konce.

Je naprosto patrné, že pan ministr Herman ve své roli naprosto selhal a jeho přínos pro českou kulturu je naprosto nulový. Ale čachrovat se strýčkem umí.


--------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama