Glosy 7.7.2017

15. července 2017 v 11:28 |  Glosy
Papež František zaslal 14. června2017 poselství přes agenturu ANSA s nadpisem "Pomáhat migrantům je základní evropskou hodnotou: papež František".
Jak bezbřehý a nekritický humanismus vede ke zkáze evropské kultury. Bacha na fráterníky.

--------------------------------------------------------------------------------
Mládežnickému hnutí Generation Identity se podařilo nashromáždit dostatek financí pro odstartování první mise. Jejím cílem bude monitoring činnosti neziskových organizací ve Středozemním moři a vracení uprchlíků zpět k libyjským břehům. Zatímco lodě desítek neziskových organizací vozí uprchlíky k evropským břehům, hnutí Generation Identity se chystá v rámci svého projektu "Defend Europe" (Braňte Evropu, pozn. redakce) na jiný úkol. Mladí Evropané sdružení v tomto hnutí se staví proti liberální přistěhovalecké politice a obviňují politické elity z nečinnosti a neschopnosti. Zároveň hodlá hnutí Generation Identity zasahovat v případě, že se stanou svědkem nezákonných praktik neziskovek či pašeráků.
Konečně první akce.
-------------------------------------------------------------------------------------

Víte, že:"Majitelem politicky korektního pražského akvaparku je politik a předseda prounijní a proimigrační strany ODA miliardář Sehnal, který kandiduje v těchto volbách do sněmovny. EU je podle něj úžasná, imigrace také.

Tak at´ víte koho nevolit.
-------------------------------------------------------------------------------------

Už zase se nesmí věci nazývat pravými jmény. Už zase se ostrakizují jedinci s odlišným názorem. Už zase si vytváříme vnějšího i vnitřního nepřítele. Už zase se systémem řízená propaganda šíří ve školních lavicích, v mainstramových médiích atd.Komunismus byl nahrazen diktátem multikulturalismu, genderu a politické korektnosti, kterou pokrokové novináři zcela mylně vydávají za "slušnost".
Komunistické úřady vystřídal Člověk v tísni, Sorosova Open Society Foundation, Evropská komise, Romea, think-tank Evropské hodnoty, Česká televize, Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám atd...A místo s revanšisty a přisluhovači kapitalismu se teď bojuje proti hate speech, xenofobii, homofobii, islamofobii. Už jenom schází převýchovné tábory, fronty na toaleťák a bude vymalováno...

Drsné ale………


----------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama