Srpen 2017

Glosy 25.8.2017

26. srpna 2017 v 16:31 Glosy
Zatímco se fotbalisté Austrálie postavili do řady, chytili se kolem ramen a se sklopenou hlavou uctili minutou ticha oběti a pozůstalé sobotního teroristického útoku v Londýně, hráči Saúdské Arábie projev úcty odmítli. Fanoušky, kteří se v australském Adelaide přišli podívat na kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa, chování saúdskoarabských hráčů naštvalo. Tým se snaží hájit tím, že "to není v souladu s jejich kulturou".Co na to ty debilové ve vedení EU? Místo aby hájili evropskou kulturu, hrají si na multikulturu a politickou korektnost

------------------------------------------------------------------------------


Francouzské a rakouské firmy v Česku platí zaměstnancům jen třicet či čtyřicet procent toho, co platí ve svých mateřských zemích.


Tak co ten Francouz Macron mektá něco o dumpingu českých autodopravců jezdících do Francie. Je třeba mu omlátit o palici platy francouzských firem našim dělníkům- to není dumping?

-------------------------------------------------------------------------------

24.8.2017.V Bruselu napadl vojáky třicetiletý Somálec. Při útoku křičel "Alláhu akbar"Zase jeden vystresovaný ubožák. Kdy už nějaký takový napadne někoho z vedení EU aby se jim (těm EU elitám) rozsvítilo v jejich palicích.
------------------------------------------------------------------------------

25.8.2017.Útočník, který zranil policisty před sídlem královny, křičel Alláhu akbarA další takový. Jsou to jedinci ale vyrůstají z podhoubí islámu, který si západní Evropa vypěstovala na své vlastní zahrádce - zakažme totalitní ideologii

----------------------------------------------------------------------

Glosy 20.8.2017

21. srpna 2017 v 12:04 Glosy

18. 8. 2017. Vláda v pondělí projedná žádost ministra školství Stanislava Štecha (za ČSSD) o poskytnutí 400 milionů korun z vládní rozpočtové rezervy na finanční zabezpečení inkluze v tomto roce. Ministerstvo je potřebuje na zajištění pomůcek a podpůrných opatření pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, píše ČTK.


První kdo rozesral české školství byl dědek Nejedlý a zdá se, že další ministři v tom úspěšně pokračují. JSDĚTE Z TOU INKLUZÍ DO………..

------------------------------------------------------------------------------------------------

17. srpna 2017"Naše myšlenky jsou s oběťmi." Světoví politici odsuzují útok v Barceloně.Učinil tak předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, šéf Evropské rady Donald Tusk a další nejvyšší unijní představitelé; za německou kancléřku Angelu Merkelovou obdobně reagoval její mluvčí.

A zase jen kecy. Místo toho aby: zpřísnili migrační zákony, nasadili ozbrojené složky proti ilegální migraci a uzavřely evropský prostor, změnili migrační politiku EU, zajistili aby byli exemplárně trestani radikální islamisté, zakázali šíření islámu v Evropě protože nejde o náboženství ale o zločineckou ideologii maskovanou jako náboženství……..
--------------------------------------------------------------------

Po "Barceloně":Ano, celosvětová reakce je na místě. Zabalíme se do španělských vlajek , zapálíme svíčky a hlavně !! musíme se semknout... to zcela spolehlivě teroristy odradí od dalších útoků.

Evropští politici ví jak na to
---------------------------------------------------------------
"Stačilo! Ti, kterým se Evropa nelíbí, kterým se nelíbí evropská kultura, místní zvyky, ať vypadnou! Je úplně jedno, jestli náleží do první nebo x-té generace, je jedno, kde se narodili. Ať okamžitě vypadnou tam, kde mohou jim podobné odpalovat, střílet, najíždět do nich dodávkami a bodat noži," napsal konzervativní maďarský list Magyar Idök.

A zdá se, že řešení bylo. Jen chtít. Změnila se doba- měly by nezměnit i zákony.


----------------------------------------------------------

Glosy 9.8.2017

9. srpna 2017 v 13:29 Glosy
Švédská národní agentura pro forenzní medicínu provedla další kolo testování věku uprchlíků, u kterých panují pochybnosti, že je jim skutečně méně než osmnáct let. I tentokrát se potvrdilo, že většina z nich o svém věku, bohužel, lže.
Z celkového počtu testovaných 2481 migrantů celých 2002, tedy 80 %, o svém věku lhalo.

Lhát je v některých zemích jaksi normální - tak proč to nepřijat i v Evropě jako normu. V rámci obohacování evropské kultury by to bylo jistě vhodné.
--------------------------------------------------------------------------

Paříž - Neznámý řidič najel autem do skupiny francouzských vojáků. K incidentu došlo 9.8.2017 asi v 8:00 na severozápadním předměstí Paříže. Vojáci byli na rutinní hlídce v rámci operace Sentinelle, která byla zahájena po útoku na redakci magazínu Charlie Hebdo v lednu 2015. Jejím cílem je chránit civilisty před teroristickými útoky.
Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/197609-do-vojaku-na-predmesti-parize-autem-najel-neznamy-utocnik-na-miste-jsou-zraneni/
Zase nějaký frustrovaný jedinec asi muslimského původu nebo se bude tvrdit, že nějakému Francouzovi selhali brzdy? Multikulty snese všechno.
-----------------------------------------------------------------------------
9.8.2017 Policisté v Dolním a Horním Rakousku vyhlásila pátrání po pachateli, který má na svědomí hned dvě znásilnění. Ačkoli zatím vyšetřovatelé nemají o muži kompletní informace, je zřejmé, že se nejedná o rodilého Rakušana. Pachatel je popisován jako "jižanský typ", jehož němčina má "neznámý přízvuk".Stejným způsobem jsou obvykle v německých a rakouských médiích popisováni migranti ze zemí Blízkého východu ve chvíli, kdy ještě není znám jejich přesný etnický původ.
Kolikáté znásilnění? Už nastal čas vyhazovat je z Evropy a né je tady vítat
-----------------------------------------------------------------------------

Tak si to shrňme. Více než 50% obyvatel Vídně nejsou Rakušané. Do 20 let bude 1/3 obyvatel Vídně muslimská. Ve Vídni funguje 150 školek islámských (státem financovaných), které fungují jako výcvikový tábor saláfismu (a vyrábí děti vyčleněné z rakouské společnosti, které patrně budou zbytek života žít v paralelní společnosti muslimského ghetta či rovnou v no-go zóně). Alláh je sexy a vše je v pořádku protože to je vlastně podstata multikulturalismu, který je přeci tolik fajn.
A padne-li námitka, že islámské země žádný multikulti nepřipouští, uslyšíme, že přeci "nejsme jako oni". Aneb co se nepodařilo v roce 1529 ani v roce 1683 Turkům, to se Mohamedánům podařilo nyní, za vydatné pomoci multikulti magorů. Bez výstřelu.

A ve Vídni je vymalováno. Kdy bude v Praze?

------------------------------------------------------------------------

Glosy 1.8.2017

2. srpna 2017 v 9:42 Glosy
Kostnice,30.7.2017.Irácký migrant střílel na diskotéce v německé Kostnici. Dva lidé zemřeli, tři jsou ve vážném stavu

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/196723-iracky-migrant-strilel-na-diskotece-v-nemecke-kostnici-dva-lide-zemreli-tri-jsou-ve-vaznem-stavu/
¨
Zase jeden frustrovaný jedinec - neměla by je Evropa konečně vrátit do zemí, kde se chovali normálně- možná.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kodaň, 29.7.2017 - Nově zveřejněná studie ukazuje, že muslimové narozeni v Dánsku projevují větší zuřivost při západních zahraničních intervencích a jsou více ochotni pomáhat muslimům násilnými prostředky než migranti, kteří se přistěhovali z oblastí konfliktu.

Zdroj:https://globe24.cz/svet/36654-evropsti-muslimove-jsou-nebezpecnejsi-nez-migranti-nova-studie-prinesla-alarmujici-zjisteni
Podle multikulty: Se prý asimilují, stanou se součástí většinové společnosti, obohatí jí - hovno, hovno pane hrabě, říkavala moje babička

-------------------------------------------------------------------------------------------

Za posledních třicet dní od 1.7.2017 do 30.7.2017 došlo ve jménu islámu ke 149 útokům ve 23 zemích, při kterých bylo zabito 1.115 lidí a 882 zraněno.
Seznam obětí islámského teroru ve světě zveřejnil server The Religion of Peace, který dodává, že většina těchto incidentů jsou teroristické útoky a část je zabití ze cti nebo popravy šaría. Od počátku tohoto roku bylo zatím spácháno ve jménu islámu 1.237 útoků v 50 zemích, při kterých bylo zabito 8.901 lidí a 9.287 zraněno.
Z těchto faktů a čísel je zřejmé, že odkaz proroka Mohameda, jímž vyzývá muslimy k džihádu, neboli svaté válce se postupně naplňuje.Lidi vezměme všichni rozum do hrsti, nasbírejme informace a přemýšlejme o všem, co o islámské ideologii víme. Všichni psychicky zdraví musíme zcela jistě přijít na to, že po takovémto multikulturním obohacení netoužíme. Nikdy tady tato ideologie nesmí zakořenit. Buďme všichni moc rádi, že tady ta zvrácenost ještě v takové míře, jako jinde není a neudělejme stejnou chybu, jako některé evropské země, které vyznavače Alláha chtěli a stále ještě chtějí integrovat do své stávající společnosti. Zakažme propagaci a šíření islámu v České republice a postavme džihád a právo šaría mimo zákon.