Glosy 20.8.2017

21. srpna 2017 v 12:04 |  Glosy

18. 8. 2017. Vláda v pondělí projedná žádost ministra školství Stanislava Štecha (za ČSSD) o poskytnutí 400 milionů korun z vládní rozpočtové rezervy na finanční zabezpečení inkluze v tomto roce. Ministerstvo je potřebuje na zajištění pomůcek a podpůrných opatření pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, píše ČTK.


První kdo rozesral české školství byl dědek Nejedlý a zdá se, že další ministři v tom úspěšně pokračují. JSDĚTE Z TOU INKLUZÍ DO………..

------------------------------------------------------------------------------------------------

17. srpna 2017"Naše myšlenky jsou s oběťmi." Světoví politici odsuzují útok v Barceloně.Učinil tak předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, šéf Evropské rady Donald Tusk a další nejvyšší unijní představitelé; za německou kancléřku Angelu Merkelovou obdobně reagoval její mluvčí.

A zase jen kecy. Místo toho aby: zpřísnili migrační zákony, nasadili ozbrojené složky proti ilegální migraci a uzavřely evropský prostor, změnili migrační politiku EU, zajistili aby byli exemplárně trestani radikální islamisté, zakázali šíření islámu v Evropě protože nejde o náboženství ale o zločineckou ideologii maskovanou jako náboženství……..
--------------------------------------------------------------------

Po "Barceloně":Ano, celosvětová reakce je na místě. Zabalíme se do španělských vlajek , zapálíme svíčky a hlavně !! musíme se semknout... to zcela spolehlivě teroristy odradí od dalších útoků.

Evropští politici ví jak na to
---------------------------------------------------------------
"Stačilo! Ti, kterým se Evropa nelíbí, kterým se nelíbí evropská kultura, místní zvyky, ať vypadnou! Je úplně jedno, jestli náleží do první nebo x-té generace, je jedno, kde se narodili. Ať okamžitě vypadnou tam, kde mohou jim podobné odpalovat, střílet, najíždět do nich dodávkami a bodat noži," napsal konzervativní maďarský list Magyar Idök.

A zdá se, že řešení bylo. Jen chtít. Změnila se doba- měly by nezměnit i zákony.


----------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama