Glosy 25.8.2017

26. srpna 2017 v 16:31 |  Glosy
Zatímco se fotbalisté Austrálie postavili do řady, chytili se kolem ramen a se sklopenou hlavou uctili minutou ticha oběti a pozůstalé sobotního teroristického útoku v Londýně, hráči Saúdské Arábie projev úcty odmítli. Fanoušky, kteří se v australském Adelaide přišli podívat na kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa, chování saúdskoarabských hráčů naštvalo. Tým se snaží hájit tím, že "to není v souladu s jejich kulturou".Co na to ty debilové ve vedení EU? Místo aby hájili evropskou kulturu, hrají si na multikulturu a politickou korektnost

------------------------------------------------------------------------------


Francouzské a rakouské firmy v Česku platí zaměstnancům jen třicet či čtyřicet procent toho, co platí ve svých mateřských zemích.


Tak co ten Francouz Macron mektá něco o dumpingu českých autodopravců jezdících do Francie. Je třeba mu omlátit o palici platy francouzských firem našim dělníkům- to není dumping?

-------------------------------------------------------------------------------

24.8.2017.V Bruselu napadl vojáky třicetiletý Somálec. Při útoku křičel "Alláhu akbar"Zase jeden vystresovaný ubožák. Kdy už nějaký takový napadne někoho z vedení EU aby se jim (těm EU elitám) rozsvítilo v jejich palicích.
------------------------------------------------------------------------------

25.8.2017.Útočník, který zranil policisty před sídlem královny, křičel Alláhu akbarA další takový. Jsou to jedinci ale vyrůstají z podhoubí islámu, který si západní Evropa vypěstovala na své vlastní zahrádce - zakažme totalitní ideologii

----------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama