Glosy 9.8.2017

9. srpna 2017 v 13:29 |  Glosy
Švédská národní agentura pro forenzní medicínu provedla další kolo testování věku uprchlíků, u kterých panují pochybnosti, že je jim skutečně méně než osmnáct let. I tentokrát se potvrdilo, že většina z nich o svém věku, bohužel, lže.
Z celkového počtu testovaných 2481 migrantů celých 2002, tedy 80 %, o svém věku lhalo.

Lhát je v některých zemích jaksi normální - tak proč to nepřijat i v Evropě jako normu. V rámci obohacování evropské kultury by to bylo jistě vhodné.
--------------------------------------------------------------------------

Paříž - Neznámý řidič najel autem do skupiny francouzských vojáků. K incidentu došlo 9.8.2017 asi v 8:00 na severozápadním předměstí Paříže. Vojáci byli na rutinní hlídce v rámci operace Sentinelle, která byla zahájena po útoku na redakci magazínu Charlie Hebdo v lednu 2015. Jejím cílem je chránit civilisty před teroristickými útoky.
Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/197609-do-vojaku-na-predmesti-parize-autem-najel-neznamy-utocnik-na-miste-jsou-zraneni/
Zase nějaký frustrovaný jedinec asi muslimského původu nebo se bude tvrdit, že nějakému Francouzovi selhali brzdy? Multikulty snese všechno.
-----------------------------------------------------------------------------
9.8.2017 Policisté v Dolním a Horním Rakousku vyhlásila pátrání po pachateli, který má na svědomí hned dvě znásilnění. Ačkoli zatím vyšetřovatelé nemají o muži kompletní informace, je zřejmé, že se nejedná o rodilého Rakušana. Pachatel je popisován jako "jižanský typ", jehož němčina má "neznámý přízvuk".Stejným způsobem jsou obvykle v německých a rakouských médiích popisováni migranti ze zemí Blízkého východu ve chvíli, kdy ještě není znám jejich přesný etnický původ.
Kolikáté znásilnění? Už nastal čas vyhazovat je z Evropy a né je tady vítat
-----------------------------------------------------------------------------

Tak si to shrňme. Více než 50% obyvatel Vídně nejsou Rakušané. Do 20 let bude 1/3 obyvatel Vídně muslimská. Ve Vídni funguje 150 školek islámských (státem financovaných), které fungují jako výcvikový tábor saláfismu (a vyrábí děti vyčleněné z rakouské společnosti, které patrně budou zbytek života žít v paralelní společnosti muslimského ghetta či rovnou v no-go zóně). Alláh je sexy a vše je v pořádku protože to je vlastně podstata multikulturalismu, který je přeci tolik fajn.
A padne-li námitka, že islámské země žádný multikulti nepřipouští, uslyšíme, že přeci "nejsme jako oni". Aneb co se nepodařilo v roce 1529 ani v roce 1683 Turkům, to se Mohamedánům podařilo nyní, za vydatné pomoci multikulti magorů. Bez výstřelu.

A ve Vídni je vymalováno. Kdy bude v Praze?

------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama