Září 2017

Glosy 17.9.2017

17. září 2017 v 17:27 Glosy
Ústavní soud odmítl stížnost společnosti ekolo.cz, jež nesouhlasila s pokutou, kterou dostala za zveřejnění snímku zloděje na svých stránkách. Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) za to firmě uložil pokutu pět tisíc korun s argumentem, že i pachatel má právo na soukromí.


Typická ukázka kam až vede bezbřehá demokracie či idiotské zákony: Zloděj má větší práva než okradený. Tleskejte našim zákonodárcům
--------------------------------------------------------

Otázka novin: Angela Merkelová míří za obhajobou svého mandátu. Na cestě k tomu sdělila, že "islám patří k Německu a je součástí jeho úspěchu". Zároveň potvrdila, že nelituje svého rozhodnutí z dob migrační krize. Je Merkelová vůdkyní svobodného světa, či je její politika nebezpečná?
Režiser Adamec: Pro mě je paní Merkelová zcela nesrozumitelná. Jednou z dominantních vlastností velkých lidí, předurčených vést národy, musí být schopnost říct - pardon, mýlil/-a jsem se...Jenže paní Merkelová mi naopak připadne jako umíněná ženská v přechodu.


Svatá pravda, svatá pravda - NĚKDO BY JÍ TO ALE MĚL ŘÍCT DO OČÍ
-------------------------------------------------------------

Londýn se vzpamatovává z dalšího teroristického útoku. Ve stanici metra Parsons Green na jihozápadě Londýna došlo k výbuchu, který policie označila za teroristický akt. Informuje o tom agentura Reuters.


To už je fakt normální pravidelná válka a nikoliv akce "pomýlených" jedinců, jak se nám snaží namluvit eurohujeři a sluníčkáři. Vykládat že terorismus nesouvisí s islámem je totální idiotština. Jediné řešení pro Evropu: Zakázat ideologii jménem islám. Jde o totalitní ideologii, která se maskuje jako náboženství.
-----------------------------------------------------

Vysvětlivka

16. září 2017 v 11:02 Články,úvahy,názory
K dotazům proč mám v "PROFILu" uvedené že "radit nehodlám". Asi jde o datazy mladší generace, která si nemůže pamatovat to, že za minulého režimu se lidem, kteří trpěli vadou pořád někomu něco radit často oponovalo větou: "Nerad´není Tě 60 a ani jsi nebyl v Rusku". Tenkrát bylo lidem vnucováno mnoho rad typu "SSSR náš vzor". Např.: kolchozníci radili našim JZD i když JZD mělo lepší výsledky než kolchozníci, atd. Takže odtud pramení ta parafráze v Profilu.Dnes by se asi říkalo "...nebyl jsi v Americe".

Glosy 16.9.2017

16. září 2017 v 10:52 Glosy
Muslimské ilegální imigrantky se dožadují, aby jim německá ambasáda udělila azyl a převezla je do Německa, kde na ně mají čekat jejich manželé. V protestu je podporují i neziskovky, které je do Řecka přivážejí po tisících. Vyčítají Německu, že když je Angela Merkel pozvala, má se o ně postarat.


Je evidentní, že v Evropě stačí nosit černej pytel a hned máte vetší práva než Evropané. Jen tak dál Berlíne, jen tak dál...
------------------------------------------------------------------------

Protože tu zákony nejsou pro občany, ale pro šmejdy, pro lidi, kteří chtějí podvádět. Ti jsou víc chránění," rozčilovala se Vitásková.


A měla dodat, že zákonodárci vyrábějí místo přehledných zákonů zmetky protože si hledí víc svých koryt než snahy sloužit veřejnosti. Ale zase chtějí náš hlas.

----------------------------------------------------------------------

Zemědělci na besedě prozradili vše: Dva roky staré (napůl žluklé) belgické máslo na českém trhu. V zájmu EU není, abychom vyráběli mléko. Měli jsme 1,3 milionu krav a dnes...Jak říkají farmáři - jako odbytiště jsme dobří, jako dodavatelé nepotřební. Jaká je to tedy spravedlnost a společný trh? táží se.
Naši sousedé ze Západu mají prvotní zájem sem poslat jejich výrobu a tady ji postupně utlumit, což se děje. Tady se skupuje půda a jde o obchodní válku." Když chtěla dodávat Mlékárna Kralovice do zahraničí, tak se nemohla prosadit. Když ji koupil zahraniční majitel a šlo to přes jeho značku, bylo to o něčem jiném. To je "jednotný a spravedlivý unijní trh".


Tady vidíme další výhodu toho, že jsme v EU. Měly by se ty výhody sečíst a rozhodnout jestli nám to stojí za to.
----------------------------------------------------------------------

Glosy 6.9.2017

6. září 2017 v 11:35 Glosy
Herec, který si přál smrt Zemana, se vysmál Čechům za kauzu ,,Lidl bez křížů".Herec Jiří Maryško se vyjádřil k aktuální kauze společnosti Lidl, která na některých svých letácích a obalech zboží odstranila kříže z řeckých kostelů. "Je dojemný, že se křesťanskýho symbolu zastal národ, kterej každou neděli žhaví sekačky a cirkulárky..." dodal také Maryško, jenž se nedávno vyjádřil také k úmrtí herce Vladimíra Brabce. "Umřel Zeman. Bohužel major...," napsal doslova.


Když herec něco umí je to pan HEREC a zná ho každý. Když je herec nýmand a nic neumí musí se snažit se zviditelnit at´ to stojí co to stojí a i když ze sebe udělá idiota
-------------------------------------------------------------------------

Běloch má fatální problém; je nejlepší ze všech. Vytvořil nejlepší civilizační systém jaký lidstvo poznalo, vytvořil technologie ze kterých těží celé lidstvo…Prostě všechno to na čem stojí civilizace našeho glóbu. Všechny ostatní kultury a rasy obrazně řečeno stojí na zádech bílého muže a prosperují jen díky bělochovi, který zbytku lidstva vytvořil základy pro růst. Běloch ostatní uráží již jen svou průkaznou dějinnou úspěšností, a to samo o sobě navozuje spontánní ale nelichotvé povědomí o jeho nadřazenosti.Ať běloch udělá cokoli a ustoupí kamkoli aby bylo navždy skoncováno s bělošským rasismem tak nikdy nedocílí toho, že afroameričané a další jim podobní frustráti budou spokojeni a přestanou toužit po jeho vyzhlazení.


Pravda o které se mlčí, ale která se nedá popřít. Kam až povede to mlčení?
--------------------------------------------------------------------------

Přijímáme, monitorujeme, vyjadřujeme lítost, držíme se za ruce, zapalujeme svíčky, pořádáme koncerty. Trochu málo na radikální islamisty. Práva takto narušených islamistů jsou tak dávána na roveň řádného obyvatele evropské země, který má čistý trestní rejstřík, řádně platí daně a dodržuje veškeré zákony. To považuji za zvrácené a hodně nebezpečné. Zatímco oni nám vyhlásili válku, my strkáme hlavu do písku a děláme, jako by se toho vlastně až tak moc nestalo. Zvykáme si. Myslím si však, že je stále ještě většina těch, kteří si na něco takového v žádném případě zvykat nechceme. V minulém století se jasně ukázalo, že appeasement (ustupování) proti zlu nezabírá. Evropská veřejnost od politiků žádá konkrétní kroky. Doufejme, že se probudí brzy. Jinak by taky už mohlo být pozdě.


Svatá pravda ale kdy to konečně pochopí představitelé EU, nebo jsou tak dementní, že to nejsou schopni pochopit?

--------------------------------------------------------------------------

Glosy 4.9.2017

6. září 2017 v 9:40 Glosy
Hromadné, brutální znásilnění si v neděli večer (27.8.2017)vytrpěla šestadvacetiletá Polka, která si s přítelem užívala léto na pláži poblíž severoitalského Rimini. Idyla se změnila v horor poté, co je napadli čtyři muži africké vizáže. Ženu zneuctili, muže zbili. Parta násilníků po incidentu neměla dost, znásilnila i transsexuální prostitutku.

Už aby nějaký ten migrant znásilnil nějakou eurokomisařku a i Junkera- aby jim to začalo myslet
-----------------------------------------------------------------------------

LIDL ODSTRANIL KŘÍŽE Z KOSTELŮ VE SVÝCH MATERIÁLECH
Tohle je s přehledem největší korporátní prasárna letošního roku.Všechny, které to s*re stejně jako mě úplně vážně žádám - přestaňte chodit do Lidlu.
Nenechávejte svoje pracně nabyté peníze firmám, které ostentativně pohrdají vaší kulturou.
Kašlete na jejich akce, slevy, na to že je máte blízko. Začněte volit svými penězmi.
Dejte najevo vedení Lidlu, jak moc vás naštvali způsobem, který opravdu pocítí.

Kam až vede připosranost politické korektnosti - to chce skutečný bojkot -at´ si to koupí ti co prodali Evropu.
-------------------------------------------------------------------------

Islámský stát své příznivce v Evropě vyzval, aby napouštěli potraviny v supermarketech kyanidem. Informovala o tom italská tisková agentura ANSA.
V několika posledních hodinách informační kanály IS vyslaly výzvy k útokům v Evropě, Rusku a USA při příležitosti islámského svátku obětování Eid.
Příznivci Islámského státu jsou vyzýváni k samostatným útokům, kdy mají potraviny v obchodech napouštět injekcí s kyanidem.

Doufám, že první se otráví ti co prosazují politiku vítání islámu v Evropě
---------------------------------------------------------------------------