Glosy 17.9.2017

17. září 2017 v 17:27 |  Glosy
Ústavní soud odmítl stížnost společnosti ekolo.cz, jež nesouhlasila s pokutou, kterou dostala za zveřejnění snímku zloděje na svých stránkách. Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) za to firmě uložil pokutu pět tisíc korun s argumentem, že i pachatel má právo na soukromí.


Typická ukázka kam až vede bezbřehá demokracie či idiotské zákony: Zloděj má větší práva než okradený. Tleskejte našim zákonodárcům
--------------------------------------------------------

Otázka novin: Angela Merkelová míří za obhajobou svého mandátu. Na cestě k tomu sdělila, že "islám patří k Německu a je součástí jeho úspěchu". Zároveň potvrdila, že nelituje svého rozhodnutí z dob migrační krize. Je Merkelová vůdkyní svobodného světa, či je její politika nebezpečná?
Režiser Adamec: Pro mě je paní Merkelová zcela nesrozumitelná. Jednou z dominantních vlastností velkých lidí, předurčených vést národy, musí být schopnost říct - pardon, mýlil/-a jsem se...Jenže paní Merkelová mi naopak připadne jako umíněná ženská v přechodu.


Svatá pravda, svatá pravda - NĚKDO BY JÍ TO ALE MĚL ŘÍCT DO OČÍ
-------------------------------------------------------------

Londýn se vzpamatovává z dalšího teroristického útoku. Ve stanici metra Parsons Green na jihozápadě Londýna došlo k výbuchu, který policie označila za teroristický akt. Informuje o tom agentura Reuters.


To už je fakt normální pravidelná válka a nikoliv akce "pomýlených" jedinců, jak se nám snaží namluvit eurohujeři a sluníčkáři. Vykládat že terorismus nesouvisí s islámem je totální idiotština. Jediné řešení pro Evropu: Zakázat ideologii jménem islám. Jde o totalitní ideologii, která se maskuje jako náboženství.
-----------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama