Glosy 16.9.2017

16. září 2017 v 10:52 |  Glosy
Muslimské ilegální imigrantky se dožadují, aby jim německá ambasáda udělila azyl a převezla je do Německa, kde na ně mají čekat jejich manželé. V protestu je podporují i neziskovky, které je do Řecka přivážejí po tisících. Vyčítají Německu, že když je Angela Merkel pozvala, má se o ně postarat.


Je evidentní, že v Evropě stačí nosit černej pytel a hned máte vetší práva než Evropané. Jen tak dál Berlíne, jen tak dál...
------------------------------------------------------------------------

Protože tu zákony nejsou pro občany, ale pro šmejdy, pro lidi, kteří chtějí podvádět. Ti jsou víc chránění," rozčilovala se Vitásková.


A měla dodat, že zákonodárci vyrábějí místo přehledných zákonů zmetky protože si hledí víc svých koryt než snahy sloužit veřejnosti. Ale zase chtějí náš hlas.

----------------------------------------------------------------------

Zemědělci na besedě prozradili vše: Dva roky staré (napůl žluklé) belgické máslo na českém trhu. V zájmu EU není, abychom vyráběli mléko. Měli jsme 1,3 milionu krav a dnes...Jak říkají farmáři - jako odbytiště jsme dobří, jako dodavatelé nepotřební. Jaká je to tedy spravedlnost a společný trh? táží se.
Naši sousedé ze Západu mají prvotní zájem sem poslat jejich výrobu a tady ji postupně utlumit, což se děje. Tady se skupuje půda a jde o obchodní válku." Když chtěla dodávat Mlékárna Kralovice do zahraničí, tak se nemohla prosadit. Když ji koupil zahraniční majitel a šlo to přes jeho značku, bylo to o něčem jiném. To je "jednotný a spravedlivý unijní trh".


Tady vidíme další výhodu toho, že jsme v EU. Měly by se ty výhody sečíst a rozhodnout jestli nám to stojí za to.
----------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama