Glosy 6.9.2017

6. září 2017 v 11:35 |  Glosy
Herec, který si přál smrt Zemana, se vysmál Čechům za kauzu ,,Lidl bez křížů".Herec Jiří Maryško se vyjádřil k aktuální kauze společnosti Lidl, která na některých svých letácích a obalech zboží odstranila kříže z řeckých kostelů. "Je dojemný, že se křesťanskýho symbolu zastal národ, kterej každou neděli žhaví sekačky a cirkulárky..." dodal také Maryško, jenž se nedávno vyjádřil také k úmrtí herce Vladimíra Brabce. "Umřel Zeman. Bohužel major...," napsal doslova.


Když herec něco umí je to pan HEREC a zná ho každý. Když je herec nýmand a nic neumí musí se snažit se zviditelnit at´ to stojí co to stojí a i když ze sebe udělá idiota
-------------------------------------------------------------------------

Běloch má fatální problém; je nejlepší ze všech. Vytvořil nejlepší civilizační systém jaký lidstvo poznalo, vytvořil technologie ze kterých těží celé lidstvo…Prostě všechno to na čem stojí civilizace našeho glóbu. Všechny ostatní kultury a rasy obrazně řečeno stojí na zádech bílého muže a prosperují jen díky bělochovi, který zbytku lidstva vytvořil základy pro růst. Běloch ostatní uráží již jen svou průkaznou dějinnou úspěšností, a to samo o sobě navozuje spontánní ale nelichotvé povědomí o jeho nadřazenosti.Ať běloch udělá cokoli a ustoupí kamkoli aby bylo navždy skoncováno s bělošským rasismem tak nikdy nedocílí toho, že afroameričané a další jim podobní frustráti budou spokojeni a přestanou toužit po jeho vyzhlazení.


Pravda o které se mlčí, ale která se nedá popřít. Kam až povede to mlčení?
--------------------------------------------------------------------------

Přijímáme, monitorujeme, vyjadřujeme lítost, držíme se za ruce, zapalujeme svíčky, pořádáme koncerty. Trochu málo na radikální islamisty. Práva takto narušených islamistů jsou tak dávána na roveň řádného obyvatele evropské země, který má čistý trestní rejstřík, řádně platí daně a dodržuje veškeré zákony. To považuji za zvrácené a hodně nebezpečné. Zatímco oni nám vyhlásili válku, my strkáme hlavu do písku a děláme, jako by se toho vlastně až tak moc nestalo. Zvykáme si. Myslím si však, že je stále ještě většina těch, kteří si na něco takového v žádném případě zvykat nechceme. V minulém století se jasně ukázalo, že appeasement (ustupování) proti zlu nezabírá. Evropská veřejnost od politiků žádá konkrétní kroky. Doufejme, že se probudí brzy. Jinak by taky už mohlo být pozdě.


Svatá pravda ale kdy to konečně pochopí představitelé EU, nebo jsou tak dementní, že to nejsou schopni pochopit?

--------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama