Listopad 2017

Glosy 16.11.2017

16. listopadu 2017 v 17:49
Podle zprávy tiskového odboru rakouské pravicové strany FPÖ nová analýza rakouského úřadu práce tvrdí, že ke konci října 2017 z 29872 evidovaných uprchlíků nebyl nikdo zaregistrován, jako zaměstnaný.
Ale jak report zmiňuje, dalších 3000 uprchlíků se na ve statistikách vůbec neobjevuje díky nedostatečným jazykovým znalostem a další desetitisíce ve statistikách jednoduše chybí.

Tisíce inženýrů,doktorů a atomových vědců zahálí
----------------------------------------------------------------

Třiadvacetiletý imigrant ze Sýrie byl v minizoo nachytán při tom, když znásilňoval místního poníka, který je miláčkem dětí.Jak uvádí Berliner Morgenpost, svědkem sexuálního styku imigranta se zvířetem se stala vychovatelka, která přišla kolem třetí hodiny odpolední do minizoo v berlínském parku Görlitzer. Žena se odmítla dále k celé záležitosti vyjadřovat, neboť utrpěla značný šok.

Další obohacení evropské kultury
----------------------------------------------------------------

K presidentským volbám: Takhle to vypadá, když se miliardáři v Čechách rozhodnou ovládnout post, který by s penězi neměl mít co do činění. Pro samé prachy asi nepochopili, co je obsahem funkce "prezident republiky". Nevkus, hloupost, neslušivost, buranství a hlavně nevhodnost!
To by mne zajímalo, co si asi myslí lidé, kteří za všemi těmi adepty o prezidentský post stojí? Přece se nemohou domnívat, že jim lidé uvěří pohádku o roli "Otce vlasti"?
Bez komentáře
---------------------------------------------------------------

K parlamentním volbám: Je až s podivem jak strany které mají plnou hubu demokracie se zdráhají uznat výsledky demokratických voleb a blokuji ustavení vlády která je potřebná pro další chod republiky. Vykřikování, že nechtějí být ve vládě, kterou povede člověk, který bude možná obviněn , možná stíhán zde neobstojí. Zatím obviněn není a bude vůbec?Až obviněn bude a bude odsouzen tak se to vyřeší. Vysloví se mu nedůvěra a půjde od válu. Ale zatím obviněn není tak proč s tím mávají jak s praporem - demokrati. Ukazuje se ,že tito demokrati nechápou politiku jako službu národu ale jako prostředek svých mocenských zájmů
Bez komentáře

--------------------------------------------------------------

Glosy 11.11.2017

11. listopadu 2017 v 16:56 Glosy
Modlete se za smrt nevěřících a vítězství Islámského státu, znělo mešitou v Británii. Jen jsem tlumočil proroka, hájil se imám u soudu
---------------------------------------

Soeren Kern z amerického think-tanku Gatestone Institute upozorňuje na oblíbenou praxi radikálních imámů a džihádistů v západoevropských zemích, kteří žijí ze sociálních dávek, a přesto vyzývají k zabíjení křesťanů a boji proti demokratickému systému.
------------------------------------------

Před soudem v Londýně se včera objevil imám Kamran Sabir Hussain, který vyzýval malé děti, aby se připojily k Islámskému státu a zabíjely "nevěřící". Přes jasně prokazatelné provinění imám veškerá obvinění popírá.
---------------------------------------------

V uplynulých měsících se konkrétně v Německu probíraly nesčetné případy z uprchlických táborů, kde byli křesťanští uprchlíci pronásledováni od svých muslimských kolegů naprosto stejně, jako je tomu v jejich domovských zemích.
Katolický kněz, který byl na první pohled k rozeznání (černé oblečení s bílými límci), se blížil k pokladně supermarketu, když se u něj objevil muslimský pár. Muž mu začal násilně hýbat s vozíkem a pokřikoval na něj hesla jako "nevěřící prase."Protože na místě se knězi nedostalo od svědků žádné pomoci, pokusil se mobilem zavolat policii. Dle jeho slov mu bylo řečeno, že tento incident policie nemá v kompetenci a není to její zodpovědnost.
-------------------------------------------------------

V německém Werlu došlo k incidentu, který má mezináboženský rozsah. Muslimský pár v místním obchodě Lidl hrubými slovy napadl katolického kněze stojícího u pokladny. Svědci mu však nepomohli a příchozí policie prohlásila, že to není v její kompetenci, píše FreieWelt.A kromě Orbána vříchni strkají hlavu do písku. Nejsou ale za pávy ale za debily