Glosy 16.11.2017

16. listopadu 2017 v 17:49
Podle zprávy tiskového odboru rakouské pravicové strany FPÖ nová analýza rakouského úřadu práce tvrdí, že ke konci října 2017 z 29872 evidovaných uprchlíků nebyl nikdo zaregistrován, jako zaměstnaný.
Ale jak report zmiňuje, dalších 3000 uprchlíků se na ve statistikách vůbec neobjevuje díky nedostatečným jazykovým znalostem a další desetitisíce ve statistikách jednoduše chybí.

Tisíce inženýrů,doktorů a atomových vědců zahálí
----------------------------------------------------------------

Třiadvacetiletý imigrant ze Sýrie byl v minizoo nachytán při tom, když znásilňoval místního poníka, který je miláčkem dětí.Jak uvádí Berliner Morgenpost, svědkem sexuálního styku imigranta se zvířetem se stala vychovatelka, která přišla kolem třetí hodiny odpolední do minizoo v berlínském parku Görlitzer. Žena se odmítla dále k celé záležitosti vyjadřovat, neboť utrpěla značný šok.

Další obohacení evropské kultury
----------------------------------------------------------------

K presidentským volbám: Takhle to vypadá, když se miliardáři v Čechách rozhodnou ovládnout post, který by s penězi neměl mít co do činění. Pro samé prachy asi nepochopili, co je obsahem funkce "prezident republiky". Nevkus, hloupost, neslušivost, buranství a hlavně nevhodnost!
To by mne zajímalo, co si asi myslí lidé, kteří za všemi těmi adepty o prezidentský post stojí? Přece se nemohou domnívat, že jim lidé uvěří pohádku o roli "Otce vlasti"?
Bez komentáře
---------------------------------------------------------------

K parlamentním volbám: Je až s podivem jak strany které mají plnou hubu demokracie se zdráhají uznat výsledky demokratických voleb a blokuji ustavení vlády která je potřebná pro další chod republiky. Vykřikování, že nechtějí být ve vládě, kterou povede člověk, který bude možná obviněn , možná stíhán zde neobstojí. Zatím obviněn není a bude vůbec?Až obviněn bude a bude odsouzen tak se to vyřeší. Vysloví se mu nedůvěra a půjde od válu. Ale zatím obviněn není tak proč s tím mávají jak s praporem - demokrati. Ukazuje se ,že tito demokrati nechápou politiku jako službu národu ale jako prostředek svých mocenských zájmů
Bez komentáře

--------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama