Prosinec 2017

Pravdy Petra Štěpánka a jiných

9. prosince 2017 v 10:49 Převzato odjinud
Je to neuvěřitelně trapné a navíc hloupé, jak většina politiků tzv. Demokratického bloku (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN) lepí na Tomia Okamuru a jeho SPD nálepku extremistů. Právě tihle pseudodemokratičtí popletové nejvíce přispívají k dělení naší společnosti. Proč? Protože podstatná část normálních lidí nechápe, proč by mělo být jako extremismus označováno to, že někdo prostě a bez obalu pojmenovává problémy naší současnosti. Navíc, když ti namistrovaní pseudodemokraté problémy zametají pod koberec a před realitou strkají hlavu do písku.
--------------------------------
Svět se v řiť obrátil. No, napadlo by vás ještě před pár lety, že na Západě zvítězí socialismus? Že otevřít obchod ve svátek bude zločin? Že dělníci budou volit republikána Trumpa? Že kouřit se bude smět jen před hospodou? Že komunisté budou v televizi říkat relativně rozumné věci? Že média nám budou vymývat mozky stejně jako za komunistů? Že papežem bude neomarxistický imám? Že... Že... Že... Možno libovolně doplňovat.
-------------------------------
"Patříme na Západ, ne na Východ!" křičí na nás z billboardů a bannerů ODS. Ptám se: Na který Západ? Na ten multikulturní, vítačský, požíraný neomarxismem, degenerovaný politickou korektností? A odpovídám: Děkuji, nechci! A určitě nejsem jediný, koho napadá: Co kdybychom byli prostě tam, kde geograficky jsme, a konečně už pro změnu nelezli ani do moskevské, ani do bruselské, ani do žádné jiné řiti?
Tradiční vymývání mozků "ala" ČT. Namísto zpráv, že se stalo to a to, ten a ten řekl tohle, tamten na to reagoval takhle, jsou politici vyselektováni na "hodné" a "zlé" a ti "zlí" patřičně onálepkováni coby populisté.
--------------------------
K čemu je Česká televize? Aby nám selektovala informace na ty, které smíme slyšet a které ne? Aby nám vnucoval eurohujerskou a neomarxistickou propagandu? Aby místo hlavních zpráv vysílala podivný, nastavovaný spotřebitelský magazín? Aby nám v hlavním vysílacím čase pouštěla staříky Vinnetoua, Angeliku, Schimanského či Kojaka? Aby nás ještě třicet let po Velké sametové krmila seriály z dob reálného socialismu? Aby týden co týden drancovala archiv a vyráběla nekonečné střihové pořady s Bohdalkou, Menšíkem, silvestry a kouzelníkem, co nikdy nepřijde? Aby za naše peníze krmila darmožrouty z neziskovek? Aby politicky korektně prznila duše už i našim dětem? Aby byla zdrojem obživy pro pravdoláskovní hochy a děvčata, co spolu mluví?
----------------------------
Už zase zuří třídní boj. Komunisté dělili lidi na dělnickou třídy (ty dobré) a na ty odporné a zlé intelektuály, kulaky, buržousty atd. Jedni vládili, druzí pak stavěli mosty inteligence. Dnešní "komunisti" dělí lid na moudré, vzdělané, pokrokové, prounijní, mladé městské voliče, kteří volí správně, a na hloupé, směšné, nevzdělané, staré venkovské burany, kteří volí špatně. Obě dělení jsou stejně pitomá, směšná a zlá. Ten 'starý nevzdělaný venkovan' má někdy o dost více rozumu než mladý progresivní pražský absolvent gender studies.

---------------------------------

Spravedlnost po česku

9. prosince 2017 v 10:43 Převzato odjinud
Zdroj:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Znam-desitky-pripadu-kdy-policiste-istatni-zastupci-obzalovali-nevinne-Profesorka-Valkova-k-Capimu-hnizdu-a-k-omezovanisvobody-kvuli-nenavisti-515148

Já nekritizuji obecně policii a systém státního zastupitelství. Ale znám desítky případů, kdy policisté i státní zástupci obžalovali a obvinili nevinné lidi. Za tato pochybení zaplatí stát miliony, nespravedlivě obvinění to zaplatili svým zdravím a dobrou pověstí- ale ti, kteří to způsobili, nezaplatili ani korunu. Dokonce jim to nikdo ani nevytknul. To považujete za normální a správné? Pokud ano, změníte názor, až něco takového potká i vás.
****
Pokud bych se měla vyjádřit ke stavu závislosti či nezávislosti policie a státního zastupitelství na politicích, skutečně existovaly doby, kdy politik zavolal určitému justičnímu funkcionáři a kauza se v rámci možností zametla pod koberec.
****
Státní zástupci by nejradši vybudovali další moc ve státě. Ale to není možné. Už znázvu vyplývá, že zastupují stát, a tudíž nemohou postupovat svévolně. Ke každé pravomoci musí být přiřazena i odpovědnost. Tu ale oni nemají dle mého přesvědčení v takové míře, která by odpovídala jejich pravomocem.
****
Určitě nechci dublovat či nahrazovat činnost orgánů činných v trestním řízení. Ale pokud nabudu přesvědčení, že, ať už z jakékoliv pohnutky, některý konkrétní policista a nebo státní zástupce konal se záměrem ohrozit demokratický systém v našem státě a snaží se tak ovlivnit výsledky voleb a vstupovat tak do systému politické moci a jejího uplatňování, je mojí povinností hlasovat proti vydání Babiše.
****
Vycházím z faktu, že žádná nedemokratická strana u nás nemůže existovat. Pokud
disponujete poznatky, že některá z politických stran není demokratická, mělo by být vaší povinností tyto důkazy předat příslušným orgánům, aby byla činnost této strany zakázána. Tyto skutečnosti neznamenají, že chovám k SPD osobní sympatie, ale jak už jsem uvedla, o nedemokratickou stranu v právním smyslu slova nejde, jinak by nemohla v našem politickém systému existovat.
****
Činnost veřejnoprávních médií by si zasloužila speciální analýzu. Já osobně s niminemám, až na naprosté výjimky, negativní zkušenosti, což ovšem neznamená, žejsem nezaznamenala náznaky určitých manipulativních tendencí.
----------------------------------------------
A k žádosti o vydání Babiše Válková řekla:

"Já musím říci, že takhle odfláknutou žádost už jsem dlouho neviděla"

Glosy 2.12.2017

3. prosince 2017 v 11:56 Glosy
Inzerát s nabídkou jobu, "při níž se poskytne výjimečná a unikátní příležitosti být vycvičen jako žurnalista vysílání," která je, jak uvádí BBC, otevření jen pro žadatele, kteří nesmí být bílí.
Tento inzerát vystavený v pracovní sekci portálu pro politiku Westminsteru, média a lobbování w4mp jasně uvádí, že tato roční placená stáž u BBC World Service je "otevřená jen pro kandidáty z řad černých, Asiatů nebo jiných etnických menšin, které nejsou bílé."
A to není rasizmus a diskriminace?
-------------------------------------------------------------------


Výzvy skupiny napojené na Islámský stát tzv. osamělým vlkům k vraždám západních dětí se prý v islamistických chatovacích skupinách množí jako virus. Poselství bylo zachyceno americkou zpravodajskou organizací SITE, která monitoruje džihádistickou aktivitu na internetu.
"Přeji si, abych mohl cestovat do Evropy, nebo Ameriky nebo Austrálie a, při Alláhovi, zapálit jejich děti benzínem místo jejich mužů a žen," stojí v jedná zprávě, která se šíří po netu.
"Nevybral bych si trh, klub, nákupní centrum nebo park… ne… ne… ne… Vybral bych si školku a porodnici, abych je zabil."
Jediným západním státníkem, který na nebezpečí islamistů vytrvale upozorňuje, je Donald Trump. Morálně pokřivení vůdci ostatních zemí jej za to ovšem kritizují a před terorem zavírají oči. Britská premiérka May dokonce prohlásila, že britští muslimové jsou mírumilovní lidé, kteří jsou napadáni krajní pravicí. Výzkum přitom ukázal, že velká část britských muslimů chce právo Šaria a západní společnost zcela odmítá.
Zaprodanci nebo pomatenci v čele zépadoevropských států?

----------------------------------------------------------------------------

Brusel otevírá legální cesty pro imigranty, "kteří chtějí přijít," říká šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker, a prohlašuje, že Evropa masovou migraci z Afriky potřebuje.V rozhovoru pro Deutsche Welle před chystaným summitem EU-Afrika v tomto týdnu, kde budou lídři EU a Afriky diskutovat o migraci, novinám řekl, že "pokud nenabídneme legální způsoby migrace do Evropy a v Evropě, budeme ztraceni."
S tvrzením, že kontinent "bude v příštích desetiletích migraci jednoznačně potřebovat," řekl, že národy EU musí Afričanům, kteří chtějí a mohou přijít, umožnit legální způsob, jak se do Evropy dostat.
Zaprodanci nebo pomatenci v čele EU?


--------------------------------------------------------------------------