Glosy 2.12.2017

3. prosince 2017 v 11:56 |  Glosy
Inzerát s nabídkou jobu, "při níž se poskytne výjimečná a unikátní příležitosti být vycvičen jako žurnalista vysílání," která je, jak uvádí BBC, otevření jen pro žadatele, kteří nesmí být bílí.
Tento inzerát vystavený v pracovní sekci portálu pro politiku Westminsteru, média a lobbování w4mp jasně uvádí, že tato roční placená stáž u BBC World Service je "otevřená jen pro kandidáty z řad černých, Asiatů nebo jiných etnických menšin, které nejsou bílé."
A to není rasizmus a diskriminace?
-------------------------------------------------------------------


Výzvy skupiny napojené na Islámský stát tzv. osamělým vlkům k vraždám západních dětí se prý v islamistických chatovacích skupinách množí jako virus. Poselství bylo zachyceno americkou zpravodajskou organizací SITE, která monitoruje džihádistickou aktivitu na internetu.
"Přeji si, abych mohl cestovat do Evropy, nebo Ameriky nebo Austrálie a, při Alláhovi, zapálit jejich děti benzínem místo jejich mužů a žen," stojí v jedná zprávě, která se šíří po netu.
"Nevybral bych si trh, klub, nákupní centrum nebo park… ne… ne… ne… Vybral bych si školku a porodnici, abych je zabil."
Jediným západním státníkem, který na nebezpečí islamistů vytrvale upozorňuje, je Donald Trump. Morálně pokřivení vůdci ostatních zemí jej za to ovšem kritizují a před terorem zavírají oči. Britská premiérka May dokonce prohlásila, že britští muslimové jsou mírumilovní lidé, kteří jsou napadáni krajní pravicí. Výzkum přitom ukázal, že velká část britských muslimů chce právo Šaria a západní společnost zcela odmítá.
Zaprodanci nebo pomatenci v čele zépadoevropských států?

----------------------------------------------------------------------------

Brusel otevírá legální cesty pro imigranty, "kteří chtějí přijít," říká šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker, a prohlašuje, že Evropa masovou migraci z Afriky potřebuje.V rozhovoru pro Deutsche Welle před chystaným summitem EU-Afrika v tomto týdnu, kde budou lídři EU a Afriky diskutovat o migraci, novinám řekl, že "pokud nenabídneme legální způsoby migrace do Evropy a v Evropě, budeme ztraceni."
S tvrzením, že kontinent "bude v příštích desetiletích migraci jednoznačně potřebovat," řekl, že národy EU musí Afričanům, kteří chtějí a mohou přijít, umožnit legální způsob, jak se do Evropy dostat.
Zaprodanci nebo pomatenci v čele EU?


--------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chatboards Chatboards | Web | 3. prosince 2017 v 12:12 | Reagovat

Je hezké najít nějaké rozumné osoby a hezky se probrat jejími názory. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama