Pravdy Petra Štěpánka a jiných

9. prosince 2017 v 10:49 |  Převzato odjinud
Je to neuvěřitelně trapné a navíc hloupé, jak většina politiků tzv. Demokratického bloku (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN) lepí na Tomia Okamuru a jeho SPD nálepku extremistů. Právě tihle pseudodemokratičtí popletové nejvíce přispívají k dělení naší společnosti. Proč? Protože podstatná část normálních lidí nechápe, proč by mělo být jako extremismus označováno to, že někdo prostě a bez obalu pojmenovává problémy naší současnosti. Navíc, když ti namistrovaní pseudodemokraté problémy zametají pod koberec a před realitou strkají hlavu do písku.
--------------------------------
Svět se v řiť obrátil. No, napadlo by vás ještě před pár lety, že na Západě zvítězí socialismus? Že otevřít obchod ve svátek bude zločin? Že dělníci budou volit republikána Trumpa? Že kouřit se bude smět jen před hospodou? Že komunisté budou v televizi říkat relativně rozumné věci? Že média nám budou vymývat mozky stejně jako za komunistů? Že papežem bude neomarxistický imám? Že... Že... Že... Možno libovolně doplňovat.
-------------------------------
"Patříme na Západ, ne na Východ!" křičí na nás z billboardů a bannerů ODS. Ptám se: Na který Západ? Na ten multikulturní, vítačský, požíraný neomarxismem, degenerovaný politickou korektností? A odpovídám: Děkuji, nechci! A určitě nejsem jediný, koho napadá: Co kdybychom byli prostě tam, kde geograficky jsme, a konečně už pro změnu nelezli ani do moskevské, ani do bruselské, ani do žádné jiné řiti?
Tradiční vymývání mozků "ala" ČT. Namísto zpráv, že se stalo to a to, ten a ten řekl tohle, tamten na to reagoval takhle, jsou politici vyselektováni na "hodné" a "zlé" a ti "zlí" patřičně onálepkováni coby populisté.
--------------------------
K čemu je Česká televize? Aby nám selektovala informace na ty, které smíme slyšet a které ne? Aby nám vnucoval eurohujerskou a neomarxistickou propagandu? Aby místo hlavních zpráv vysílala podivný, nastavovaný spotřebitelský magazín? Aby nám v hlavním vysílacím čase pouštěla staříky Vinnetoua, Angeliku, Schimanského či Kojaka? Aby nás ještě třicet let po Velké sametové krmila seriály z dob reálného socialismu? Aby týden co týden drancovala archiv a vyráběla nekonečné střihové pořady s Bohdalkou, Menšíkem, silvestry a kouzelníkem, co nikdy nepřijde? Aby za naše peníze krmila darmožrouty z neziskovek? Aby politicky korektně prznila duše už i našim dětem? Aby byla zdrojem obživy pro pravdoláskovní hochy a děvčata, co spolu mluví?
----------------------------
Už zase zuří třídní boj. Komunisté dělili lidi na dělnickou třídy (ty dobré) a na ty odporné a zlé intelektuály, kulaky, buržousty atd. Jedni vládili, druzí pak stavěli mosty inteligence. Dnešní "komunisti" dělí lid na moudré, vzdělané, pokrokové, prounijní, mladé městské voliče, kteří volí správně, a na hloupé, směšné, nevzdělané, staré venkovské burany, kteří volí špatně. Obě dělení jsou stejně pitomá, směšná a zlá. Ten 'starý nevzdělaný venkovan' má někdy o dost více rozumu než mladý progresivní pražský absolvent gender studies.

---------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama