Leden 2018

Glosy 6. 1. 2018

9. ledna 2018 v 9:41 Glosy

Rodičia zavraždenej 15 ročnej Mii, ktorú v stredu nožom dobodal údajne 15 ročný utečenec z Afganistanu, ho pred polrokom prijali do rodiny ako syna. Dojemne sa o neho starali a pomáhali mu pri jeho "integrácii". Vražda sa stala v mestečku Kandel, 20 km od veľkomesta Karlsruhe v obchode DM-Drogerie.
Jak nám to multikulty funguje, že?
----------------------------------------------------------------------
Skupina černých imigrantů vtrhla do budovy pařížského nádraží Gare du Nord, kde došlo ke střetu s policií.Imigranti protestovali proti "policejnímu násilí". Záminkou se stala smrt Massara D., který zemřel krátce po zatčení policií. Kamerunec se španělským občanstvím Massar D. obchodoval v Paříži drogami.Podle policejní zprávy zemřel následkem toho, že mu v žaludku praskl pytlíček s crackem, který spolkl, aby policie u něj drogu nenašla. Udělalo se mu nevolno a po týdnu zemřel v nemocnici.

Žádný vděk ale naopak, oni si myslí , že tady je jejich území, kde mohou všechno
-------------------------------------------------

Itálie s imigrační vlnou čím dál častěji zažívá události, které by dříve byly zcela nepředstavitelné. Imigranti z Afriky si připisují na konto značné množství trestných činů sexuální povahy. Ten poslední, který se odehrál v Římě na silvestra. Třicetiosmiletý muž jménem Alí Abdullah, původem ze Somálska, se podle zpráv italských médií pokoušel znásilnit ženu těsně před porodem. Za tímto účelem pronikl všemi kontrolami v římské porodnici Sant'Eugenio, dokonce kvůli tomu neváhal odcizit zelenou uniformu ošetřovatele.

Chce nějaký sluníčkář něco dodat?
---------------------------------------------------
Máš řeči proti islámu? Udám tě! Nové podrobnosti z Německa. Pluralita zveřejňování názorů byla zmenšena pouze na ty zákonné. Německé ministerstvo spravedlnosti už spustilo formulář pro hlášení nezákonného obsahu. Podle zákona musí provozovatel sociálních sítí pod hrozbou pokuty až 50 milionů eur nelegální sdělení blokovat nebo smazat. Zákon se týká i sítí ze zemí mimo Německo. Policie už vyšetřuje první protimuslimské výroky,
Nová Evropa: Za vyřčený názor či dokonce pravdu se trestá


--------------------------------------------------