Únor 2018

Glosy 24.2.2018

24. února 2018 v 15:52 Glosy
V Německu považuje právo šaría za důležitější než německé zákony 47 % muslimů. Ve Švédsku považuje právo šaría za důležitější než švédské zákony 52 % muslimů.
S těmito studiemi a průzkumy souzní i prohlášení evropských zpravodajských služeb. Zpravodajské agentury v Německu počátkem podzimu 2017 varovaly že, "Importujeme islámský extremismus, arabský antisemitismus, národní a etnické konflikty jiných národů a rovněž rozdílné chápání společnosti a zákonů".
Nedávný belgický průzkum, ve kterém bylo tázáno 4 734 Belgičanů, ukázal, že dvě třetiny Belgičanů cítí, že jejich země je čím dál tím více "cílem cizí invaze".
Komisař EU pro migraci, vnitřní záležitosti a občanství Dimitris Avramopoulos nedávno napsal: "Nemůžeme a nikdy nebudeme schopni zastavit migraci. My všichni musíme být co nejdříve připraveni akceptovat migraci, mobilitu a diverzitu jako novou normu a přizpůsobit tomu odpovídajícím způsobem i naši politiku."
Vyměnte Dimitrise asi mu kape na mozek. Místo hledání záchrany evropské civilizace se vzdává a stahuje si kalhoty

---------------------------------------

Tak už máme vlastní koncentrák! Náš, český, kde jsme my (a ne Němci, ti za nic nemohli) týrali ubohé Cikány. Vyplývá to z vyjadřovaní hlasatelů televizních zpráv, kde se najednou "pracovní tábor v Letech" proměnil v "český koncentrační tábor".
A ač dlouhá léta vždy hovořili o "pracovním táboru v Letech", najednou je z toho v ústech moderátorů "český koncentrační tábor". Kdopak to asi a pročpak to asi schválil? Neměla by se na to Rada pro televizní a rozhlasové vysílání podívat? Ani náhodou nezpochybňuji informace o tom, že se s Cikány v Letech zacházelo nedůstojně ze strany vedení tábora. A nezpochybňuji ani jejich utrpení.Problém je, že z tragédie českých Cikánů-Romů dnes kdekdo mlátí, často za cizí anebo státní peníze, politický kapitál.
Bída české politiky:Na mrtvých českých Cikánech, obětech nacistického "řešení cikánské otázky", do které neměli Češi co mluvit, si místní nechutní politici dělají "kariéru".
--------------------------------------------
Ze zpravodajského vysílání Českého rozhlasu jsme se dozvěděli, že francouzská firma, která vlastní firmu v Sedlčanech na výrobu Sedlčanského hermelínu, dokonce i s názvem PRESIDENT skončila. TAKŽE DÍKY, NAŠI VELCÍ PRIVATIZÁTOŘI, ZASE VIDÍTE, JAK JSTE TO TADY VŠECHNO POSR*LI. FRANCOUZŮM SKONČILA DESETILETÁ VÝHODA NEPLACENÍ DANÍ, TAK CO BY TADY DĚLALI. KONKURENČNÍHO VÝROBCE V ČR ZLIKVIDOVALI A TEĎ MAJÍ KONEČNĚ OTEVŘEN TRH DO ČR! Starosta Sedlčan se to dozvěděl až z médií, takže je zděšen, že by skoro celé město mělo být bez práce. Co je na tom nejhorší? Budovy v Sedlčanech zůstaly. Mohli by tady rozjet novou českou výrobu. Ale EU nám zakázala v této továrně vyrábět sýry. Továrna nesmí zpracovávat mléčné výrobky, nesmí konkurovat EU. Nesmíme dál v ČR ve výrobě pokračovat!! To jsou věci! To jsme suverénní stát uprostřed EU!! Proto mají takový strach z T. Okamury, který na ty praktiky upozorňuje. Proto ten tlak USA a EU na Zemana, Babiše a Okamuru!
A je vymalováno.

----------------------------------------------------------------------------------------------